Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

 • Mood:

Все спочатку

Я вирішив поновити додавання якихось там записів до ЖЖ. Хтозна з якою метою. Може заради цікавості, життєвої необхідності та для покращення власної української мови (словниковий запас, швидкість набіру українського тексту та т.ін.).
Хочу попередити, що це не для відокремлення себе від російсько-мовної частини ЖЖ, або від англо-мовної, або від ще якоїсь-будь-якої-мовної. Мені необхідно тренуватися у висловленні думок українською. З якихось причин я став комплексувати розмовляти українською з певними людьми в реальному житті, а тут можна не відчувати цих комплексів.

Я розумію, що це призведе до того, що багато моїх друзів, які мене раніше читали та до яких я дуже добро ставлюся, не зможуть більше цього робити. Але ж я так давно не писав, що вони мали змогу відвикнути від мене і сприймуть це не дуже болісно ;)

І в мене є дуже велике прохання до тих, хто продовжить читати або приєднається до читачів. Будь ласка, якщо ви помітили помилку в написанні україномовного слова, виправьте мене.

Дякую!

P.S. Перед тим, як все почати спочатку, я скачав свій журнал. Виявилось, що з вересня 2003 року по червень 2005 я зробив у журналі 1603 записи. Час покаже, наскільки мене вистачить українською ;)
Subscribe

 • Україні потрібен Месія

  Локальні позитивні й негативні моменти були як за керівництва Ющенка, так і тепер при Януковочі. Але за обох президентів країна загалом швидко…

 • Опозиція — це я

  Останнім часом інформаційний простір сповнюється месиджами "в країні відсутня опозиція". Подаються різні аргументи цього твердження. То опозиція…

 • Погляд назад

  Дивитися назад — погана ознака. Це значить що теперішнє не влаштовує, а майбутнє — як мінімум неясне, а то і взагалі лякає. Натомість я хворий на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments