Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

 • Mood:

Все спочатку

Я вирішив поновити додавання якихось там записів до ЖЖ. Хтозна з якою метою. Може заради цікавості, життєвої необхідності та для покращення власної української мови (словниковий запас, швидкість набіру українського тексту та т.ін.).
Хочу попередити, що це не для відокремлення себе від російсько-мовної частини ЖЖ, або від англо-мовної, або від ще якоїсь-будь-якої-мовної. Мені необхідно тренуватися у висловленні думок українською. З якихось причин я став комплексувати розмовляти українською з певними людьми в реальному житті, а тут можна не відчувати цих комплексів.

Я розумію, що це призведе до того, що багато моїх друзів, які мене раніше читали та до яких я дуже добро ставлюся, не зможуть більше цього робити. Але ж я так давно не писав, що вони мали змогу відвикнути від мене і сприймуть це не дуже болісно ;)

І в мене є дуже велике прохання до тих, хто продовжить читати або приєднається до читачів. Будь ласка, якщо ви помітили помилку в написанні україномовного слова, виправьте мене.

Дякую!

P.S. Перед тим, як все почати спочатку, я скачав свій журнал. Виявилось, що з вересня 2003 року по червень 2005 я зробив у журналі 1603 записи. Час покаже, наскільки мене вистачить українською ;)
Subscribe

 • FriendsTimes

  FriendsTimes, стрічка LJ-записів за мотивами діяльності ваших друзів — дійсно цікава штука! Раджу.

 • Татова сукня

  Весела казка про сучасне: Цю та інші казки можна знайти у журналі авторки sunrin.

 • Хохол русскому — не брат

  Знизу: Программа компании Газпром. Информационный партнер: Первый канал. Така соціальна реклама з'явилася напередодні вночі в Москві.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments