Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Трохи о політиці (НСНУ, Тимошенко, як лідерка блоку)

Мені не подобається те, що Ющенко може бути лідером партії чи блоку, який балотується до ВР. Спочатку він сказав, що нібито не проти, якщо це потрібно. Потім він сказав, що це ну дуже добре, коли президент балотується до ВР.
Зараз на все це досить великою новиною прореагувало БіБіСі.

Мені не подобається новостворена партія майбутньої (?) влади - НСНУ. Якщо Ющенко не буде фігурувати першим у списку блоку, до якого входить НСНУ, то у НСНУ разом з іншими партіями, які входять до блоку могуть виникнути суттєві проблеми з кількістю місць у ВР. В той же час, мені не дуже подобається, що місця, які не займе НСНУ з блоком, займуть всеякі комуністи, "рєгіони" та ін. мізерія.

І припало мені на думку, що блок провладних партій може очоліти ... діючий прем'єр-міністр — Юлія Тимошенко. Вона може це робити, бо враховуючи можливі зміни до Конституції, вона автоматично перестає бути прем'єр-міністр після закінчення виборів. Рейтинг в неї декілька місяців назад був навіть вищий, ніж у Ющенка. Рівень недовіри до Ющенка і Тимошенко за даними соц.опитувань в травні майже однаковий (~31%). Тобто народ це буде сприймати абсолютно логічно і це дає великі шанси на перемогу цього блоку.
Tags: міркування, політика, цікаве
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 10 comments