Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

К1: перші враження

Дніпропетровський канал телебачення "51 канал" на цьому тижні почав ретранслювати інший канал "К1". Жанр "К1", за словами головного режисера каналу Ірини Іонової — «"инфотеймент" - то есть развлечение, которое заставляет задуматься».
На "К1" перейшов працювати Микола Вересень, який працював на "1+1" у найкращі часи, потім піднімав "5 канал", а зараз намагається створити український аналог "НТВ" (знову ж таки, у найкращі часи).
Щойно я подивився підсумкову інформаційну програму тижня "Один тиждень" з Володимиром Павлюком. Нажаль, запізнився на 10 хвилин з початком перегляду, але я не про це ;). Коли я слухав ведучого, то мене не залишала думка, що я слухаю Леоніда Парфьонова, тільки він говорить українською мовою. Ті ж самі інтонації та наголоси, та ж сама поведінка. І я хотів переконати себе, що це погане. Але не вийшло. Це було дуже добре. Тепер про інформаційні сюжети. Вони також дуже нагадують сюжети з парфьонівських "Намєдні". І хоча враження "копіювання" виникає, але в степу і хрущ — м'ясо.
Я побачив два сюжети — про теракти у Лондоні та різний Київ (для бідних і багатих). В першому були висловлені дуже цікаві думки, які я не читав у аналітичних виданнях, не чув у інших інформаційних каналах, хоча вони (думки) й не були складними для розуміння. В другому репортажі були не дужі гарні операторські плани, репортаж не повністю розкривав тему. Але і перший, і другий репортажі були об'єктивними, цікавими і не викликали бажання перемкнути канал.
Мало сказати, що я задоволений. Я більш ніж задоволений ;). Чекаю на прогресивний розвиток каналу і чекаю, коли він з'явиться у Дніпропетровську на постійній основі. Бо "51 канал" має дуже погано якість зображення і це псує враження ;)

Ви вже дивилися "К1"?

Так
1(100.0%)
Ні
0(0.0%)


P.S. А ще сподіваюсь, що українські журналісти будуть знаходити свої родзинки ;)
P.P.S. А через 10 днів (20 липня) очікується старт нового каналу — "К2", який планують зробити молодіжно-розважальним.
Tags: ЗМІ, дибр, міркування, новини, опитування, рекомендації, цікаве
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments