Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

vasilisa@m1stereo.tv і все про М1!

Не даремно в мене виникли особливі почуття до Васі Фролової, ведучої програми "Ґутен Морген" на каналі М1. Це було 9 травня. Я прокинувся у Києві, побачив "живий" карниз, зрозумів, що диван, на якому я спав, постійно хтось змінює, а на лінолеумі з'явилася морда пса, з якою можна було спілкуватися.
В такі буремні часи я ввімкнув М1, який до цього ніколи не бачив. І там ця Вася (дійсно — Вася) з ще більш гарним актором сьогодення — Віллі (ведучий ті є ж самої програми. нігер) намагалися розіграти зустріч Штирлиця з Радисткою Кет. Вася була у бриджах кольору хакі.
Я зрозумів, що це практично ідеал ведучих, стилістів і всіх-всіх-всіх ТБ-професіоналів, яким пощастило працювати на М1 з Васями та Віллями.
А сьогодні я став володарем нових подробиць!!! Кумир Васі Фролової — ще один Вася — Леонід Данилович Кучма. І скажіть, що я помилявся!

P.S. А зараз вночі, вже кілька тижнів, я вмикаю М1. І сьогодні, вночі, тут грає дуже-дуже гарна музика. І... щоб не кривити душею, М1 кращий за МТВ-Росія та МузТВ (Росія). Сьогодні за 6 годин два рази грала "The Robots" від справжніх пап Всього Електронного Музичного Всесвіту (скорочено — ВЕМВ) — Kraftwerk!

P.P.S. Щоб не тільки про М1 та Вась всіляких, я і про себе розповім. В мене таке враження, що мозку піпець. Він застряг десь між двома словами "пре" та "кома". Це ж тільки уявити таке!!!
Tags: ЗМІ, дибр, емоції
Subscribe

 • Соцмережі

  З часу відкриття бета-тесту майбутніх версій LiveJournal став більше часу тут проводити. Раніше читав лише окремі журнали і майже не зазирав до…

 • Mr. Spontaneity

  Моя надмірна емоційність призводить до спонтанності навіть у важливих речах. Початок виконання якоїсь роботи залежить не від "час / не час", "треба /…

 • Три нотатки на полях

  Мені здається, що у дні напередодні 8 березня я втратив щось дуже важливе. ***Лише тепер зрозумів як можна було пропустити перші весняні співи…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments