Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Подорож до Києва і повернення до рідного міста

Повернувся з Києва. Це мабуть моя найкоротша поїздка до столиці України. Але є багато над чим замислитися, похвастати і просто розповісти.

Київ — місто, в якому я відчуваю себе здатним на якісь вчинки. Наприклад, я здатний придбати газету "Коммєрсант", навушники "Koss the Plug" та Атлас світу від "Картографії" спільно з "Harper Collins Publications". Все це я перебуваючи у Дніпропетровську зробити не міг.
Тримаючи в руках перший в своєму житті номер "Коммєрсанту" я весь тремтів і майже реготів неначе сатана. Такі дивні відчуття. Це сталося!!! Але враження дещо зіпсувала чи то випадкова, чи то навмисна помилка: "...с Украины".
Навушники не розчарували.
А атлас світу вразив більше, ніж попередні речі разом. Він казковий, феєричний і дуже-дуже об'ємний. Помітив і перші помилки ;). У змісті Європи, переплутані сторінки України та Франції. ;)
І ще я придбав... велику політичну мапу світу. Завтра буду вішати ;)

В Києві я спілкувався з однією з найчарівніших знайомих дівчин. Це без надлишкових та зайвих у цьому випадку компліментів. З дівчиною я знайомий вже декілька років, але останнім часом наші відносини зазнали дуже великих змін. І ці зміни призвели до того, що я можу спостерігати за дівчиною майже без болю. А спостерігати дуже цікаво. Дівчина дуже приваблива, як зовні, так і внутрішньо. А ще вона набагато молодше за мене. І дивитися, як вона змінюється, дорослішає... Це дуже цікаво. Дівчина змінюється таким чином, що вже з'являється доросла раціональність, але залишаються і дитячі риси характеру, що не дає серцю працювати спокійно ;) Крім того, ще не втрачена і дитяча привабливість і безпосередність. Нууу Вражений я, Вражений ;)

Був на виставці Івана Марчука, найулюбленішого митця Віктора Ющенка. Картини....ВРАЗИЛИ ;) Вони такі різні і такі схожі, вони цікаві й яскраві, вони філософські і дуже майстерно виконані. Але я поспішав, тому подивився десь 30 з 300 представлених. Виставка відкрита до 12 серпня, в Українському домі. Дуже раджу всім, хто цікавиться мистецтвом завітати. На виставці можна придбати каталог робіт Івана Марчука, який коштує 490 грн. та вміщує понад 500 робіт митця. Вдалося перекинутися парою слів, щодо подальшого розвитку українського мистецтва. Пан Іван сказав, що треба привертати увагу не на молодих митців, а запеклим митцям з великим стажем зібратися разом та помандрувати світом, показуючи себе. Тоді буде якесь просування уперед.

Дніпропетровськ, в який я повернувся також здивував декількома речами. Я побачив як декілька хлопчиків та дівчаток штовхали вагон трамваю... Дівчини були дуже ошатні, а хлопці ... не дуже. ;) І трохи з годом я побачив велику чергу вантажівок, що викликали спогади про виборні часи. А ще й напроти вікна, вже вдома, з'явився дуже яскравий ліхтар, який був таким же яскравим напередодні першого туру виборів Президента ;)

Про те, що від'їжджаючи я помітив на своєму поверсі бульбулятор, про відсутність вагону-ресторану у "Столичному експресі" та безладдя у центральних квиткових касах м. Києва, я казати не буду ;)

P.S. І ще раз: дуже раджу придбати "Атлас світу" від "Картографії" (кому потрібні місця продажу, у коментарі), завітати на виставку Івана Марчука та подивитися хоча б один номер "Коммєрсанту"! ;)
Tags: ЗМІ, дибр, емоції, культура, рекомендації
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments