Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Молодь? Проти? За?

Переглядаючи архів
Як відомо, тур «Молодь — проти! Молодь — за!» супроводиться анкетуванням молодих людей, з тим, щоб дізнатися їх думку про найважливіші політичні проблеми і донести її до всіх кандидатів у президенти. І слід зазначити, анкетування проходить вельми успішно – тільки за перші 5 уїк-ендів, протягом яких учасники туру відвідали 20 міст, було заповнено понад 70 тисяч анкет. Ще понад 20 тисяч людей проголосувало на сайті туру www.proty-za.kiev.ua.

Що цікаво, в живому анкетуванні переважна більшість молодих людей голосувала «Проти тероризму! За стабільне суспільство!», а в інтернеті більше всіх голосів зібрало гасло «Проти націоналізму! За патріотизм!». Активно голосує молодь і за рівні можливості української та російської мов в Україні, а також проти вступу України в НАТО. Основним стратегічним і економічним партнером України учасники опитування бачать Росію.

Гурт "Грін Грей" когось підтримував. А ще гурт "Грін Грей" вчора заявив, що зараз порушуються права російськомовних виконавців.
Tags: музика, політика, цікаве
Subscribe

 • Україні потрібен Месія

  Локальні позитивні й негативні моменти були як за керівництва Ющенка, так і тепер при Януковочі. Але за обох президентів країна загалом швидко…

 • Опозиція — це я

  Останнім часом інформаційний простір сповнюється месиджами "в країні відсутня опозиція". Подаються різні аргументи цього твердження. То опозиція…

 • FriendsTimes

  FriendsTimes, стрічка LJ-записів за мотивами діяльності ваших друзів — дійсно цікава штука! Раджу.

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments