Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Листи у майбутнє

otar подав класну ідею — листи у майбутнє.
Треба її використати по максімуму. У слідучі дні писати листи, які б надходили у майбутньому у різні дні, місяці та роки. Які б торкалися різних сторін мого життя, моїх думок і багато чого іншого, взагалі то, торкалися б всього, що заманеться. І буде дуже цікаво отримувати листи, і згадувати чи незгадувати, що з часом надійде ще декілька.
А за час, коли вони будуть надходити, я ж можу і померти. І тоді вони загубляться десь у всесвіті листів на пошті, бо повертатися їм не буде куди. Або ж їх отримає родина і дізнається щось таке про мене, що я їм ніколи не казав.

І виникне сенс сплачувати абонентну (або абонентську) скриньку на головпоштамті, яка зараз пустує і в найближчі 5 місяців наврядчи буде постійно щось отримувати.
Tags: міркування, цікаве
Subscribe

 • Україні потрібен Месія

  Локальні позитивні й негативні моменти були як за керівництва Ющенка, так і тепер при Януковочі. Але за обох президентів країна загалом швидко…

 • FriendsTimes

  FriendsTimes, стрічка LJ-записів за мотивами діяльності ваших друзів — дійсно цікава штука! Раджу.

 • Ляпання по клавіатурі

  Є люди, які виконуючи свої професійні обов'язки одночасно дають вихід агресії. Мені такі професії здаються привабливішими. Різного роду спортсмени:…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment