Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Публічний президент

На деякий час стану піратом і наведу цитату без дозвілу.
Початок лютого 2005. Ющенко десь "летає".
- Ну что? Как впєчатлєнія от новой власті?
- Я нє понімаю, что делаєт прєзідєнт. Во врємя рєволюции я видела єго каждий дєнь і он говоріл о своіх планах, он хоть что-то говоріл.

Щоб бути не до кінця піратом, я не буду повідомляти учасників цього діалогу. Тільки скажу, що відповідала доросла жінка.
Після останнього виступу Ющенка минуло 2 тижні (рівно). За цей час політична ситуація в Україні різко загострилася. У суботу, після відставки Зінченка, ми Ющенка не побачили. У понеділок, після звинувачень трьох осіб у корупції, ми Ющенка не побачили. У вівторок, після 10-и годинного засідання у секретаріаті, ми Ющенка не побачили, а почули Порошенка, якого звинуватили у корупції. В середу, після призначення Рибачука держсекретарем, ми Ющенка не побачили, а почули чутки, що Тимошенко попередила уряд про можливу відставку.
Весь цей час не давала забути про себе прес-секретар Ющенка, яка сказала, що завтра Ющенко зробить звернення до журналістів з приводу призначення Рибачука.

Після революції в Україну поверталися українці, які ще за Кучми поїхали працювати в Росію. Мабуть зараз настав час повертатися в Росію.
Tags: міркування, спостереження
Subscribe

 • Я у Google Wave

  didaio [at] googlewave.com — додавайтеся, хто вже у ґуґл вейв. Українські хвилі можна знайти через пошук "with:public tag:ukrainian". Там все дуже…

 • (no subject)

  Хочете підвищити кількість фоловерів у Твіттері? Немає нічого простішого! Напишіть просте повідомлення "Have 8 Google #wave invites left. Follow me…

 • LiveJournal підтримав AdSense

  Нарешті у LiveJournal стало можливим використання AdSense! Шлях до впровадження підтримки рекламної системи від Google був довгим і непростим.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments