Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Виступ президента, телебачення, доля

Сьогодні о 20:00, як я вже писав, Ющенко давав інтерв'ю телеканалам. Прийшовши до дому о пів-на-сьому я побачив блакитний екран, який зазначав, що кабельне телебачення не працює.
Зробивши спроби додзвонитися до служби підтримки кабельного оператора, вирішив шукати інші шляхи. Поїхав я до дідуся.
І їхав з таким Таксистом. Я не знав, що мені в житті колись трапиться таке щастя. Це єдиний водій, з яким мені захотілося їздити і далі.
В людини абсолютно чітке розуміння того що відбувається. І, що не дивно ( :) ), воно по багатьом позиціям збігається з моїм.
Все почалося так. Сказавши пункт, в який ми їдимо, я почув: "Не часто в нашому місті зустрінеш україномовну людину. Мабуть в гості приїхали". Далі розмова перейшла на українську мову в державі, потім на політичні теми.
Коли я вже повертався назад, я дізнався, що він забезбечував зв'язок з космонавтами у 70 роки, коли їх кораблі пролітли над територією інших держав.

Виступ Президента мені теж дуже сподобався. Це було саме те, що потрібно. Люди отримали змогу почути думки Президента по важливим питанням. Президент виглядав впевнено, більшою частиною говорив чітко. Це не завжди було повністю правдиво. Але це був виступ Президента Країни. Це був виступ Політика.
Дай то щастя, щоб такі зустрічі відбувалися частіше.

P.S. Вважаю, що проблема з кабельною мережою була невипадковою. Адже не працювала вона на весь мікрорайон, з пів-на-шостої до 21:47.
Tags: дибр, емоції, політика, спостереження
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments