Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Ющенко

Щас спаю.
Ідея цього запису з'явилося декілька днів назад. Але, як і зі всім іншим, руки тоді не дійшли. Чому — тема для іншої нотатки ).

Я тільки нещодавно збагнув, чим для мене, особисто для мене, була інавгурація Віктора Ющенка. Це мабуть трудно уявити людини, яка голосувала за Віктора Януковича, але деяким з того табору буде зрозуміло.
Віктор Ющенко — це людина, яку я хотів бачити на посту Президента України ще з середини 90-х років. Таке бажання виникло десь 94-95 року і закріпилося після вводу гривні.
В 95 році мені було 11 років. Маленька людина, яка має дуже велику кількість проблем, але не думає про них. Всі українці хоч приблизно пам'ятають українські 90-і. Проблеми у всіх були приблизно однакові.
І от вечорами, спілкуючись з матусею, мріяти про те, як буде гарно, коли Ющенко буде Президентом. Це 12 років.

Я тільки нещодавно про це подумав, бо мрія про Президента Ющенка відійшла на другий план, коли він став Прем'єр-міністром. Все теж жахливе становище в країні, в деяких галузях ще більш жахливіше, ніж в середині 90-х. Бажання слідкувати за Ющенком, за українською політикою та Україною в цілому, не було взагалі.

І ось Віктор Ющенко — Президент України. Збулася моя мрія, з якою я прожив половину життя!!! Я представник покоління, яке пів свого життя хотіло бачити Ющенка Президентом.

Це так дивно.
Tags: політика, спогади
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment