Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Різні люди, різні біографії, різні захоплення

Через стрічку друзів я читаю не так вже й багато журналів. Точно не 100% тих, що є в переліку друзів. А значить ті, кого я все ж таки читаю, мені чимось цікаві. В більшості випадків це "чимось" означає моє відношення до тих записів, які вони роблять. Інша частина "читаємих друзів", яких я знаю в реальному житті і вони теж "непогано" пишуть.
Така "система" виникла після того, як я поновив дописи в цей щоденник. А разом з поновленням змінилися і зацікавлення, змінилися й друзі. Це призвело до того, що я мало знаю про багатьох тих, кого читаю.

І читаючи зараз стрічку, я побачив згадку про Ґуґл Ток у журналі людини, від якої я такого не чекав. Ну в мене взагалі дуже дивне ставлення до цієї людини. Ми якось і лаялися, ну й взагалі, в мене скаладалося враження, що погляди на життя зовсім різні. А ту, побачивши про Ток, вирішив подивитися поштову адресу в інфо, і побачив посилання на біографію.
Моє здивування було дуже великим. Це виявилося таким маленький-великий яскравий сюрприз. Життєва позиція цієї людини виявилася дуже схожою на мою. І взагалі, людина займається дуже цікавою справою.
Тобто в мене докорінним образом змінилося ставлення до цієї людини.

А коли я подивився на її улюблених співаків, то тут маленький-великий яскравий сюрприз, перетворився просто на великий яскравий сюрприз.

І читаючи цей текст, я розумію, що зрозуміти в ньому можна небагато. Я писав це до того, щоб ще раз собі нагадати про толерантне ставлення до незнайомих людей ;)
Tags: дибр, міркування
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments