Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

"Реальна політика"

В цьому сезоні російський канал телебачення "НТВ" розродився аналітично-політичним шоу "Реальна політика". Ну щоб не казали, що в Росії відсутні вільні ЗМІ, що російське ТБ стало розважальним. Ведучий аналітично-політичного шоу "Реальна політика " — Глєб Павловскій.

Кожен тиждень щоденника містера Паркера починається з реакції на відгуки про черговий випуск "Реальної політики". Бо мр.Паркер один з со-ведучих "Реальної політики". Та й в "Реальній політиці" є мультики про Владіміра Владіміровіча (тм), які пише цей самий мр.Паркер.
Враховуючи, що відгуків, на які реагує Паркер, багато, то й дивіться цю передачу багато людей.
То ж я вирішив теж подивитися.

Згадав про це, тільки через пів-години після початку.
Нічого не буду казати. Про те, як це все виглядає, яке враження складається. Не буду казати. Скажу тільки, що менш технологічне українське ТБ більш цікаве (навіть Інтер з ICTV), ніж реформоване "НТВ".

Ганьба, мр.Путін, ганьба!
Tags: ЗМІ, враження
Subscribe

 • Україні потрібен Месія

  Локальні позитивні й негативні моменти були як за керівництва Ющенка, так і тепер при Януковочі. Але за обох президентів країна загалом швидко…

 • Опозиція — це я

  Останнім часом інформаційний простір сповнюється месиджами "в країні відсутня опозиція". Подаються різні аргументи цього твердження. То опозиція…

 • FriendsTimes

  FriendsTimes, стрічка LJ-записів за мотивами діяльності ваших друзів — дійсно цікава штука! Раджу.

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments