Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Насичений день: розмови, універ, театр, СНІД

Сьогодні один з найнасиченіших днів за останній час.
Крім того, що я проспав буквально 5 годин, так ще й після того поїхав на важку розмову, з якої в черговий раз дізнався про відсутність сумління. Але після розмови, особисто мені та моєму близькому родичу стало набагато спокійніше на душі.

Після того справи пішли у гору. На університетських парах я відзначився, а також сперичався з викладачем з приводу ситуації у Франції та причин, які призвели до того, що відбувається і зараз. З третього разу мене почули, що також не може не радувати.

А потім, зі всією можливою швидкістю я помчався їсти. До початку "Театральної сесії" залишалося пів-години. Я встиг поїсти, вбігти в палац студентів ДНУ, протиснутися без квітка, відшукати місце в останньому рядку, почути від сусідки, що не дуже здорово протискатися дупою до обличчя людей, виправдатися. І після цього сидіти з поблажливою посмішкою, слухаючи промови до відкриття "7-ї сесії".

Після того почалося! Оплески, браво і довгоочікуваний "Чорний квадрат", який був настільки яскравим, настільки смішним та дотепним, що я реготів мов скажений, підхоплювався з місця і, згибаючись від сміху, падав на крісло. "Чорний квадрат" приїзджає у Дніпропетровськ у грудні. Це буде справжнє, моє особисте, свято. Адже запросити "Чорний квадрат" до Дніпра я намагався ще з січня 2005.

Я так і не потрапив до тенісного туніру на Кубок Приватбанку '05. І че буде змога завтра — теж не знаю.

Але прийшовши до дому я побачив фільм Ігора Слісаренка "Позитивні діти". Яким би фільм не був з професійної точки зору, я задоволений, що він з'явився, що я його побачив. Тепер буду думати.

І непоганий же був день. Але думки залишилися тими самими, що й в жовтні 2005. Які саме? Дізнаєтеся пізніше ;)
Tags: дибр, емоції
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments