Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

4-й поверх

Двома поверхами вище за мене мешкає дуже дивна родина. Я про неї вже писав, але нагадаю. Син одружився з колишньою дружиною батька, тобто там живе батько, син, дружина сина (вона ж колишня дружина батька) + дитина дружини, але не від батька і не від сина батька.
Раніше вони сварилися майже кожного дня. Від сварок та побиття у жінки стався викидень.
Є підозра, що син батька — наркоман.

В їх маленькому коридорі знаходиться доступ до всіх телекомунікаційних мереж стояка. Нещодавно вони забажали безкоштовно дивитися кабельне телебачення. Для цього підключилися до існуючого кабелю. Але підключилися невдало, і багато квартир залишилося без ТБ. Коли інші мешканці будинку викликали працівників кабельного оператору, то винуватці свята просто набили працівникам пику.
Незабаром в них знову виникло бажання подивитися безкоштовно "кабель". Все закінчилося так само, як і минулого разу, але вже без биття пик.
Сьогодні знову в мене не працює ТБ.

Питання: що робити з сусідами?
Tags: 4 поверх, дибр, потрібне, спостереження
Subscribe

 • Шукаю роботу

  9 ранку. У більшості громадян розпочинається або триває робочий день. А я залишаюся виключеним з таких подій. Друзі, я шукаю роботу в…

 • Продаю 17" TFT-монітор Sony SDM-X72

  Продаю 17" TFT-монітор Sony SDM-X72. Початкова ціна 500 грн. Аукціон триває до середи.

 • Онлайн-ТБ гарної якості

  Порадьте, будь ласка, сайти, на яких у гарній якості можна переглядати онлайн канали ТБ (рос., укр.), а також сайти, де в не менш гарній якості…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments