Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Денна варта

Навіть не очікував, але сходив на "Денну варту". Порівняно з "Нічною" — небо та земля. Загалом, мені сподобалося, але розумовий шар фільму повністю відсутній. Багато маленьких кліпів з яких і складається весь фільм.
Більш за все вразила кількість людей. Спочатку ми приїхали до одного кінотеатру: багатометрова черга та відсутність квитків. Потім забронювали квитки в інший. Коли приїхали до нього: повний кінотеатр людей і відсутність вільних місць. 2 січня. 16:10. Повний зал. Я такого не бачив навіть на голівудських блокбастерах.
З акторів дуже сподобався Завулон. На другому місці — Ольга. Сцена, де вони перевтілилися з Антоном — це супер. Вона грала так, ніби дійсно чоловік. Ах!
Мені здалося, що "Денна варта" — це повноцінний фільм. Спецефекти вбудовані гармонійно і не викликають відчуження. Продакт плейсмент не такий набридливий, а музика не така попосова. В той час, як "Нічна варта" зараз здається чимось початковим, прологом до "Денної варти". Тим паче, що перед прем'єрою "Нічної" в інеті були кадри зі знімального майданчику, серед яких було багато тих, що зустрілися у "Денній варті" і були відсутні у "Нічній". З цього я роблю висновки, що всі готувалися (і режисер, і оператори, і розробники спецефектів) до більшої прем'єри.
Зі сцен згадуються зруйнована Москва, колесо огляду, що котиться на людей, Останкінська вежа. Тобто практично всі апокаліпсичні сцени.
Tags: враження, кіно
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 13 comments