Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Ситуація с газовим контрактом

Ситуація з газовим контрактом дуже нагадує ситуацію з відомим голосуванням у ВР, коли в пакеті були прийняті зміни до Конституції та зміна складу ЦВК.
Тоді радикальна Тюля казала, що на той компроміс йти було не потрібно, адже все було на боці Ющенка: правда, люди.
Зараз Тюля збирається подавати до суду і каже, що на компроміс йти було не потрібно, адже все було на боці України: правда, існуючий контракт.

Тоді Тюля забувала, про 48 млн. людей для яких ескалація конфлікту дорівнювала ще більшим втратам, ніж це сталося у 2005 році.
Зараз Тюля забуває, що розгляд у Стокгольмському суді відбувається не один день, що попереду два місяці зими, з яких один недаремно прозвали лютим.

Коли все було в підвішеному стані всі мовчали, а та ж Тюля казала, що проблему повинен вирішувати уряд. Зараз, коли проблем не передбачається, почали казати хтозна-що.
Tags: міркування, політика, спостереження
Subscribe

 • Україні потрібен Месія

  Локальні позитивні й негативні моменти були як за керівництва Ющенка, так і тепер при Януковочі. Але за обох президентів країна загалом швидко…

 • Опозиція — це я

  Останнім часом інформаційний простір сповнюється месиджами "в країні відсутня опозиція". Подаються різні аргументи цього твердження. То опозиція…

 • Погляд назад

  Дивитися назад — погана ознака. Це значить що теперішнє не влаштовує, а майбутнє — як мінімум неясне, а то і взагалі лякає. Натомість я хворий на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments