Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Ситуація с газовим контрактом

Ситуація з газовим контрактом дуже нагадує ситуацію з відомим голосуванням у ВР, коли в пакеті були прийняті зміни до Конституції та зміна складу ЦВК.
Тоді радикальна Тюля казала, що на той компроміс йти було не потрібно, адже все було на боці Ющенка: правда, люди.
Зараз Тюля збирається подавати до суду і каже, що на компроміс йти було не потрібно, адже все було на боці України: правда, існуючий контракт.

Тоді Тюля забувала, про 48 млн. людей для яких ескалація конфлікту дорівнювала ще більшим втратам, ніж це сталося у 2005 році.
Зараз Тюля забуває, що розгляд у Стокгольмському суді відбувається не один день, що попереду два місяці зими, з яких один недаремно прозвали лютим.

Коли все було в підвішеному стані всі мовчали, а та ж Тюля казала, що проблему повинен вирішувати уряд. Зараз, коли проблем не передбачається, почали казати хтозна-що.
Tags: міркування, політика, спостереження
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments