Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Звернення повного Кужмана

Дніпропетровська міська виборча комісія зареєструвала першого кандидата на посаду мера Дніпропетровська — Кужмана Олега Миколайовича.
Що ж він від нас хоче і що пропонує?

Мое выдвижение на должность городского головы г. Днепропетровска поддержали коллективы 144 предприятий города:....дошкольных учреждений. Я не указываю названий предприятий и учреждений, понимая, что завтра наних может обрушиться мощь существующей административной машины.

Я молод, но уже опытен и могу отличить объективные причины от неумения и нежелания изменить в лучшую сторону жизнь горожан.

Мне необходимо обеспечить в городе стабильность и правопорядок. Иначенельзя поднимать и развивать предприятия, от успехов которых зависитнаша с вами жизнь.


Ось така російськомовна падл людина, що прямо каже про агітацію в дитсадках, вихваляється умінням бачити об'єктивні причини у 35 років і не соромиться відкрито заявляти про свої власні інтереси.

Звернення повністю.

P.S. Кольори безпартійної людини:
Tags: політика, цитати
Subscribe

 • Соцмережі

  З часу відкриття бета-тесту майбутніх версій LiveJournal став більше часу тут проводити. Раніше читав лише окремі журнали і майже не зазирав до…

 • Mr. Spontaneity

  Моя надмірна емоційність призводить до спонтанності навіть у важливих речах. Початок виконання якоїсь роботи залежить не від "час / не час", "треба /…

 • Три нотатки на полях

  Мені здається, що у дні напередодні 8 березня я втратив щось дуже важливе. ***Лише тепер зрозумів як можна було пропустити перші весняні співи…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment