Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Звернення повного Кужмана

Дніпропетровська міська виборча комісія зареєструвала першого кандидата на посаду мера Дніпропетровська — Кужмана Олега Миколайовича.
Що ж він від нас хоче і що пропонує?

Мое выдвижение на должность городского головы г. Днепропетровска поддержали коллективы 144 предприятий города:....дошкольных учреждений. Я не указываю названий предприятий и учреждений, понимая, что завтра наних может обрушиться мощь существующей административной машины.

Я молод, но уже опытен и могу отличить объективные причины от неумения и нежелания изменить в лучшую сторону жизнь горожан.

Мне необходимо обеспечить в городе стабильность и правопорядок. Иначенельзя поднимать и развивать предприятия, от успехов которых зависитнаша с вами жизнь.


Ось така російськомовна падл людина, що прямо каже про агітацію в дитсадках, вихваляється умінням бачити об'єктивні причини у 35 років і не соромиться відкрито заявляти про свої власні інтереси.

Звернення повністю.

P.S. Кольори безпартійної людини:
Tags: політика, цитати
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment