Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

НАШ хамелеон

Наприкінці 2004 року, в розпал Помаранчевої революції, майбутнє Миколи Антоновича Швеця, як і всіх інших прибічників "кучмізму", виглядало не дуже привабливо. Влада наближалася до народної, а це означало кінець політичної кар'єри Миколи Антоновича.
Всім зрозуміло, що якби цей кінець стався, то й писати не було про що. Хоча Помаранчева революція стала передвісником змін в житті Миколи Антоновича, але не таких, як хотілося анти-кучмістам.

В кінці 2004 року Швець перестає бути помічником Президента Кучми і на деякий час йде в тінь. Але вже на початку 2005 його обирають головою Дніпропетровської облради. На цій посаді й працює зараз НАШ герой.

Якби не вибори-2006 доля Миколи Антоновича могла скластися зовсім інакше, але потребу в людині, що знається на Дніпропетровському менталітеті, відчули й у новій, помаранчевій, команді. Крім того, один з новоспечених "помаранчевих" Сергій Бичков є дуже відданою Миколі Антоновичу людиною.
Потреба нової влади полягала в бажанні взяти якомога більше голосів виборців на виборах-2006. Микола Антонович запропонував свої послуги. Він пообіцяв, що забезпечить "Нашій Україні" 40% голосів по області. За це Микола Антонович хотів потрапити до складу Верховної Ради 5-го скликання. Нова влада погодилася на ці умови, і Швець опинився під №97 у списку блока "Наша Україна".

І була б ця історія дуже сумною, якби не природне почуття гумору і відчуття власної непотоплюваності Миколи Антоновича.
В кінці 2005 року, на одній з партійних вечірок "Нашої України", де були присутні всі обласні керівники, Микола Антонович "взял рєч".
— Конєчно, 40% я вам обєспєчу. Но ви же нє думаєтє, что я забил про свою партію? Я поддєрживал, поддєрживаю і буду поддєрживать Віктора Федоровіча, і сдєлаю всьо, чтоби єґо партія осталась довольна рєзультатами виборов!

Цю промову "нашоукраїнці" зустріли не оплесками, а незрозумілими поглядами в бік один одного.

На останок слід згадати, що центральний район Дніпропетровська повністю контролюється нардепом Сергієм Бичковим. А значить і можливий остаточний вплив на результати виборів може здійснювати пан Бичков. Це розуміють і обласні осередки партій, які погоджують з паном Бичковим свої кандидатури до тервиборчкомів.
Чи слід щось казати ще про пана Швеця та його обіцяні 40%?
Tags: політика, прогноз, цікаве
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 16 comments