Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Майбутнє ООН

Я зараз п'яний, і це саме той час, коли треба думати про глобальне. Думати про ООН і майбутнього керівника цієї організації. Адже Кофі Аннан закінчує своє перебування на посаді генсека ООН наприкінці 2006 року.
Дехто каже, що наступним генсеком буде представник Азії. Інші з цим не погоджуються і бажають бачити на цій посаді представника середньоєвропейської групи.
А я гадаю, що наступний генсек, як би його не називали, буде людиною, за якої остаточно зникне ООН. Якщо позбутися такої радикальної точки зору, то можна сказати інакше: наступним генсеком стане та людина, за часів якої ООН остаточно втратить весь свій вплив.

Я поясню свою думку. Зараз у світі склалася така ситуація, що жодна країна світу не може висунути людину яка б врівноважила ситуацію. Азіатський представник посилить і без того зростаючий вплив азіатських країн, особливо Китаю. Центральноєвропеєць стане лялькою в руках США. А представник США викличе обурення всіх інших могутніх держав світу (Велика Британія, Росія, Китай)
Без врівноваження ситуації, керівником стане той, думка якого, не буде грати жодного значення. І ця слабка людина не зможе протистояти все більш зростаючому тиску з боку наддержав. Це викликає все більше і більше загострень між головними державами світу. Як наслідок маємо необхідність створювати нову організацію.
Tags: міркування, політика, прогноз
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments