Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Алчевські доручення президента

Алчевськ став дуже гарним приводом для опозиції нагадати про своє існування та покритикувати дії влади. Виконання президентських наказів, які з'явилися під час візиту глави держави до міста зі зруйнованою "системою", може стати не меншим приводом.

1 наказ Президента: До 11 лютого відновити теплопостачання до всіх будинків.
2 наказ Президента: Відправити дітей до Криму.


1. Станом на вечір 12 лютого 170 будинків залишаються не підключеними до міської системи опалення. Хоча представники МНС кажуть, що повністю відремонтували саму систему.
2. Дітей до Криму відправили. Але відправили в санаторії, які на зиму "консервуються", тобто їх прийшлося підготовлювати у надзвичайному режимі. При цьому декілька санаторіїв, до яких вже привезли дітей, так і не опалювалися.

За традицією закінчу питанням: це президент зробив наднакази, які неможливо було виконати, чи система української влади зруйнована не менше, ніж система опалення в Алчевську?
Tags: міркування, спостереження
Subscribe

 • Соцмережі

  З часу відкриття бета-тесту майбутніх версій LiveJournal став більше часу тут проводити. Раніше читав лише окремі журнали і майже не зазирав до…

 • FriendsTimes

  FriendsTimes, стрічка LJ-записів за мотивами діяльності ваших друзів — дійсно цікава штука! Раджу.

 • Відмова від настирливих сервісів LiveJournal

  Для того, щоб відмовитися від безлічі настирливих рекламних "послуг" LiveJournal, у т.ч. і останньої LJ Times, яка виринає на увесь екран, достатньо…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments