Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

МИ та Путін

Ще один прихований росіянин проявів себе сьогодні.
"Пєрвий канал" російського телебачення в підсумковому випуску новин за тиждень показав невеличке інтерв'ю з лідером блоку імені себе, спікером Верховної Ради Володимиром Литвиним. Пан Литвин сказав, що під проектом змін до Конституції, що розглядався у 2002 році, стоїть і підпис Ющенка. Спікер сказав, що поруч з підписом Ющенка стоять підписи соціаліста Мороза та комуністів.

Цікаво, що хотів сказати цим Спікер? Якщо не шукати підтексту, то Литвин просто підмінив одне іншим. Адже у Раді в 2002 році розглядалося декілька проектів змін до Конституції. Якщо спробувати шукати підтекст, то вимальовується спроба приєднати президента України до комуністів та соціалістів.

Ще Литвин жартуючи запропонував змінювати Конституцію після кожних виборів Президента, ба більше — ще й після кожних виборів до Ради. Розшифровуючи ці дивні жарти, бачимо намагання Спікера ствердити думку, що зміни, вступ яких планувався саме до поствиборчих подій, повинні стати остаточними.

Текст диктора також був цікавим. Україну порівнювали з Грузією, а про звернення Ющенка до парламенту сказали, що в ньому Ющенко послав парламент подалі.

Мабуть в розумі росіян український парламент повинен стати чимось таким, що символізує вищу ланку професійності, законності та демократичності.
Tags: міркування, політика, спостереження
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments