Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Щоденник Олімпіади

Нарешті розпочалися жіночі та чоловічі змагання з кьорлінгу. Збірна України, як це не дивно, у цьому виді не представлена. Щодо інших учасників, то в першій грі господарі Олімпіади програли шотландцям 5:7. Ключовим став 2 гейм, в якому шотландці виграли 3:0.
Одні з головних претендентів на золоті медалі — збірна США, в своїй першій грі виграли з рахунком 11:5 у збірної Норвегії. Гра закінчилася на восьмому геймі.

Сані, 2 заїзд (жінки)
Олімпійська санно-бобслейна траса сьогодні стала приводом для розчарувань багатьох спортсменів. Жахливе падіння американки Саманти Ретрозі, після якого її забрала машина швидкої допомоги. Падіння українки Наталії Якушенко на фініші першого заїзду, після якого вона на другий заїзд не вийшла. Після падіння Ретрозі серйозні проблеми мали практично всі спортсменки. З шести заїздів, що відбулися після її падіння, тільки росіянка доїхала без проблем, всі інші або сходили з дистанції або серйозно билися об борти траси.

Фігурне катання, пари
Перемогу одержала російська пара Татьяна Тотьмяніна та Максім Марінін. Друге та третє місце посіли китайські пари: Дань Джань / Хао Джань, Ксю Шен / Нонгбо Джао.
Дань та Хао дуже ризикували і під час виконання стрибка Дань серйозно впала, але порадившись з тренером вони продовжили виконання програми.
Українці: Тетяна Волосожар / Станислав Морозов — 12, Юлія Белоглазова / Андрій Бех — 19 (останні).

Інші результати:
Сноуборд, халф-пайп (жінки): Ханна Тетер (США), Гретхен Блейлер (США), Кьйорсті Буаас (Норвегія)
Ковзани, 500м (чоловіки): Джой Чік (США), Дмітрій Дорофєєв (Росія), Кенг Су Лі  (Корея).
Біатлон, 15 км (жінки): Свєтлана Ішмуратова (Россія), Ольґа Пильова (Россія), Мартіна Глагов (Німеччина).
Українці: Оксана Хвостенко — 21,Олена Петрова — 30, Лілія Єфремова — 37, Валентина Семеренко — 47.

Цей день, особисто мені, запам'ятається непереможним олімпійським духом. Не дивлячись на велику кількість падінь (і саночниці, і фігуристи, і Кароль Монтійє на тренуваннях з гірських лиж) спортсмени не зупинялися і продовжували показувати результати. Це стало ще одним підтвердженням олімпійського девізу: головне — не перемога, а участь.
Крім того, Олімпіада залишає дуже приємне враження. За 3 дні змагань не було ще жодного допінгового скандалу.
Tags: олімпіада-2006, спорт