Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

ХХ Зимові олімпійські ігри закінчилися

Церемонія закриття ХХ зимових олімпійських ігор ще триває. Співають співаки, танцюють спортсмени та глядачі на трибунах.
А олімпійський вогонь вже погашено, олімпійський прапор спущено і передано меру Ванкувера — канадського міста, де буде проведено ХХІ зимові олімпійські ігри.
Проте над стадіоном ще горять олімпійській кільця, у небо здіймаються вогні феєрверків і самий час поділитися враженнями.

Церемонія закриття була поділена на дві частини, що перепліталися між собою — італійський карнавал і офіційні речі. Італійський карнавал надав сумній церемонії посмішок, радості. Під час цього дійства можна було побачити короля з королевою, людей, що вільно літають у повітрі без тросів, продавця троянд, якими він потім закрив дула військових рушниць і багато чого іншого. Вся церемонія була просочена романтичними посмішками.

Не обійшлося і без неприємних сюрпризів. Під час урочистої промови президента олімпійського комітету Італії до трибуни прорвався чоловік, який вигукнув декілька слів італійською у мікрофон, після чого зламав його і був уведений охоронцями за межі телекамер.

І тільки одного разу на очі стали навертатися сльози. Коли вже закінчилася телетрансляція і останній раз грала заставка олімпійських телетрансляцій.
Сумно. Через 4 роки вже все буде інакше. І прямі трансляції з Ванкуверу будуть відбуватися вночі за київським часом, і мені буде вже 27 років, і спортсмени будуть інші...

Але, незважаючи ні на що, полум'я пристрасті та дух любові повинні завжди жити у наших серцях!


Фотографії з церемонії закриття ХХ зимових олімпійських ігор.
Tags: враження, спорт
Subscribe

 • Україні потрібен Месія

  Локальні позитивні й негативні моменти були як за керівництва Ющенка, так і тепер при Януковочі. Але за обох президентів країна загалом швидко…

 • Опозиція — це я

  Останнім часом інформаційний простір сповнюється месиджами "в країні відсутня опозиція". Подаються різні аргументи цього твердження. То опозиція…

 • Шукаю роботу

  9 ранку. У більшості громадян розпочинається або триває робочий день. А я залишаюся виключеним з таких подій. Друзі, я шукаю роботу в…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment