Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Windows Live Messenger 8 Beta

Вчора був поганий день. Почався він з того, що я півтори години спілкувався людиною "ні про що", а в результаті на мене образилися.
Але ранок обіцяв бути гарним. Перевіривши свою пошту і знайшовши там запрошення протестувати Windows Live Messenger 8 Beta, кинувся його качати.

Від Live Messenger я більш за все чекав конкуренції з Google Talk. Ці сподівання відразу відпали.
Live Messenger 8 — інтернет-пейджер "нового" покоління" зовсім не дотягує до рівня свого конкурента. Розмір інсталяції — 11,8 Мб. Після запуску з'їдає від 10 до 30 Мб оперативної пам'яті. Нагадаю, що інсталяція GT важить 900 Кб, а витрати оперативки в районі 5 Мб.

Live Messenger 8 — більше схожий на ICQ, але його інтерфейс, ще важчий. Тут є і графічна реклама, і текстова реклама, і купа всіляких інформаційних повідомлень. Тож привівши вікно чату до розмірів GT я отримав можливість бачити лише два рядки діалогу (тоді як у GT — близько 10). На око впадає дуже багато кнопок, які мені здалися не потрібними, але прибрати їх не було жодної можливості.
Найбільш гарні враження вигляд пейджеру викликав, коли я розвернув його на весь екран. Але користуватися повноекранними месенджерами, я, що називається, не звик.

Live Messenger 8, на відміну від своєї попередньої версії, може відображати відео з веб-камери. Проте в мене її немає. І я продовжу користуватися Gmail Talk'ом. І після цього тестування надаю останньому ще більше шансів у майбутньому стати інтернет-пейджером №1 у світі!
Tags: враження, програми
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment