Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Безсмертний — людина-про*об

Політикою я цікавлюся не надто давно і не надто професійно. І все рівно на моїй пам'яті вже три пройоби Романа Безсмертного:
Пройоб номер раз: передвиборна кампанія кандидата в президенти України Віктора Ющенка (2004 рік). Тоді Безсмертного відсторонили від ведення кампанії.
Пройоб номер два: адміністративна реформа. Завдяки урядовій кризі Безсмертного відсторонили від цього.
Пройоб номер три: передвиборна кампанія "Нашої України" (2005 рік). За два тижні до голосування Безсмертний продовжує нею займатися.

Які наслідки третього пройобу пана Безсмертного?
За місяць мрія "Нашої України" посісти перше місце у виборчих перегонах розбилася. За словами Безсмертного "Наша Україна" посяде 2 місце з 21-22%. Раніше планувалося перше місце і 25%.
Серед головних претендентів на депутатські місця негативні тенденції в рейтингах спостерігаються тільки у двох сил: "Народного блока Литвина" та "Нашої України". Якщо першому я тільки радію, то другому аж ніяк.
Tags: міркування, політика, спостереження
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments