Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Google Finance

Новий сервіс "Google Finance" завжди згадувався у повідомленнях кирилічних блоґів, як щось таке, що становить користь тільки для американців. Витративши вчора годинку часу на вивчення нового сервісу я зрозумів, що це один з найкорисніших (у реальному значенні) сервісів від Google.
Як сказано в офіційному блозі Ґуґл, розробкою нового сервісу займалися люди, які ніколи не бачили один одного в реальному житті, які живуть у різних країнах та різних часових поясах. Я мушу визнати — шановне панство створило неперевершену штуку!

Google Finance дозволяє відстежувати котировки різних компаній на американських біржах, а також новини, повідомлення у ЗМІ та блоґах та ще багато чого, що пов'язане з цими компаніями. При чому на графіку зміни вартості акцій компанії відображаються позначки, які пов'язані з часом випуску тих чи інших новин. Це дозволяє відстежувати зміни вартості після появи окремих новин.
Великі можливості налаштування графіків відкривають дійсно безмежне обрії та становлять не-аби яку вартість студентам українських ВУЗів та іншим небайдужим.
Tags: google, веб, враження, рекомендації, цікаве
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment