Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Вітаймо спонсоровані рахунки

LiveJournal представив новий рівень рахунківспонсоровані рахунки. Те, що так довго обговорювалося і викликало неабиякий ажіотаж у LJ-середовищі, нарешті з'явилося.
Що ж ми маємо?
Можливості спонсорованих рахунків не відповідають тій "вартості", за яку вони надаються. Реклама від LJ дуже сильно псує вигляд спонсорованих журналів, а також безкоштовних журналів, що переглядають власники спонсорованих рахунків. І якщо в останньому випадку рекламу можна "вирізати" програмними засобами, то гарантувати, що ваш журнал будуть читати тільки обізнані комп'ютерщики, ніхто не зможе.

Встановивши саме такий рівень можливостей (навіть з огляд на перспективу) для спонсорованих рахунків власники LiveJournal вчинили дуже правильно. Вони залишили "родзинку" у платних рахунків (більший обсяг дискового простору, більше юзерпик, більше можливостей по налаштуванню вигляду журналу) і в той же час дозволили затятим "збочинцям" доторкнутися до більшого. Я не бачу перешкод для дівчинки, що пише про нову спідничку, у переході на новий тип рахунку. Вона отримає нові юзерпики, зможе додавати багато фотографій до своїх записів.

Крім того, LiveJournal — це дуже привабливий майданчик для реклами. І те, що у LJ тепер крутиться реклама від Google, робить AdWords ще більш привабливим для рекламодавців. З того, що я побачив — поточна текстова реклама дуже погано реагує на неангломовні журнали та неангломовних користувачів. Але це, мабуть, лише питання часу.

P.S. Єдине, чого я дуже хочу від LiveJournal — дозволити власникам якихось рахунків розміщувати власні блоки Google AdSense на сторінках свого журналу.
Tags: lj, веб, враження, міркування
Subscribe

 • Соцмережі

  З часу відкриття бета-тесту майбутніх версій LiveJournal став більше часу тут проводити. Раніше читав лише окремі журнали і майже не зазирав до…

 • Mr. Spontaneity

  Моя надмірна емоційність призводить до спонтанності навіть у важливих речах. Початок виконання якоїсь роботи залежить не від "час / не час", "треба /…

 • Три нотатки на полях

  Мені здається, що у дні напередодні 8 березня я втратив щось дуже важливе. ***Лише тепер зрозумів як можна було пропустити перші весняні співи…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments