Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Що курили розробники Яндекс.Почти?

Я вже нарікав на нову версію Яндекс.Почти, зроблену за новітніми віяннями інтернет-моди. Після того як я вирішив почистити Яндекс.Почту я знайшов ще декілька конкретних речей, які мене повністю не влаштовують:
1. Натиснувши "Видалити" я бачу віконце з підтвердженням моїх дій. Але лише декілька секунд. Якщо не встигаю натиснути "Ок" — воно зникає.
2. Коли зникає віконце, я цього ще не встигаю усвідомити і натискаю туди, де раніше була кнопочка "Ok". Після того, відкривається лист, який знаходився на місці цієї кнопочки. І всі позначені листи, які я збирався видаляти, доводиться позначати знов.
3. Колір позначених листів білий, а не позначених — сірий. Тло Яндекс.Почти біле. Тому всі позначені листи сприймаються як непозначені, а непозначені — як позначені.
4. Іноді інтерфейс "подвісає". Тобто після натискання кнопки (Видалити) завантажується до безкінечності. Вивести його з такого стану дозволяє ще одне натискання необхідної кнопки.
5. Іноді кнопка "Видалити" просто не спрацьовує. Доводиться перезавантажувати Яндекс.Почту і знову позначати листи для видалення.
6. Не зважаючи на читання fucking manual мені так і не вдалося зберегти перегляд папок у вигляді обговорень.
7. Приховування цитат відбувається навіть у випадках, коли відправлений лист було видалено. То ж, щоб зрозуміти про що йдеться необхідно робити зайві кліки.
8. Я звик, що натискаючи на логотип у лівому куті будь-якого сайту, я потраплю на головну сторінку. Натискаючи на слово "Яндекс" в Яндекс.Почті я потрапляю на головну сторінку пошукової системи, а не самої пошти.
9. Перехід по вкладках у налаштуваннях потребує завантаження сторінки (Агов, AJAXе!).
10. Завантажується Яндекс.Почта (як при вході, так і після видалення якогось листа) дуже довго.

І це навіть не "бета", як у випадку з Gmail.
Двійка вам, розробнички. (Хоча мене знову не уповноважували)
Tags: веб, враження, спостереження
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments