Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Графік сну

Я вже й не пам'ятаю в який раз у мене збивається графік сну.
Останніми днями я засинаю о 22-22:30, прокидаюся між 00:00 та 02:00. Тусую до 8 і знову засинаю до 14:00-16:00. Сказати, що це незручно — нічого не сказати. Я проходжу повз всього, відчуваю себе пролетарієм. І все це через те, що йде чемпіонат світу зі снукеру. Я дивлюся його лежачи, і ... засинаю... А з ранку я читаю (лежачи) або дивлюся кіно (лежачи) і знову засинаю... Єдиний вихід — це тупити за компом.
Сьогодні саме той день, коли я туплю за компом. Бо мені вкрай необхідно до свят зробити 3 справи. Я їх намагаюся зробити вже другий тиждень. І ніяк. Але сьогодні все. Зроблю обов'язково.

Тому я зараз сидів і перечитував журнал однієї людини. Перечитав всі записи за 2006 рік (правда коментарі читав лише до деяких). Тепер би ще знайти собі заняття хвилин на -надцять, поки догріється водонагрівач.

P.S. І ще одна відвертість. Як бачите, щоб не засинати, мені треба себе чимось зайняти. Коли немає коментарів, на які треба відповісти, то пишу всіякі штуки до журналу, у великих кількостях. Шкодуєте френд-стрічки, коментуйте мене. Осьо.
Tags: дибр
Subscribe

 • Шукаю роботу

  9 ранку. У більшості громадян розпочинається або триває робочий день. А я залишаюся виключеним з таких подій. Друзі, я шукаю роботу в…

 • Продаю 17" TFT-монітор Sony SDM-X72

  Продаю 17" TFT-монітор Sony SDM-X72. Початкова ціна 500 грн. Аукціон триває до середи.

 • Онлайн-ТБ гарної якості

  Порадьте, будь ласка, сайти, на яких у гарній якості можна переглядати онлайн канали ТБ (рос., укр.), а також сайти, де в не менш гарній якості…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments