Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Ранкові пригоди

Ось так встаєш вранці, з невеличкого бодуна, після літру випитого спрайту. Встаєш. Потягуєшся і думаєш, що треба нарешті взятися за звіт. І відчуваєш, десь на околицях мозку, що ймовірність цього, ну, невеличка. І ще раз потягуєшся, вже так задоволеено. І за комп. А там бачиш відсутність інету. Тоді ставиш модем на дозвін, і в туалет. Там, все ще у замріяно-ледащому стані, робиш свої маленькі справи та повертаєшся до компіку.
Дивишся пошту — лише один лист. Дивишся у стрічку друзів — лише 5 записів. Дивишся на рсс-рідер — лише 2 новини. Дивишся на годинник і згадуєш про купу планів на сьогодні. І відразу сонце не сяє, пташка не співає. Хочеться під ковдру.
А знаєш, що під ковдру не можна. Бо то вже буде фініш. А поки все це пишеш, дзвонить телефон. Дізнаєшся, що до тебе прийдуть дивитися Формулу. Поміж справою тобі повідомляють, що на вулиці, ну то як би, невеличкий дощ. Підходиш до вікна і розумієш, що вся ця акція була давно спланована проте тебе. Що сонце й не сяяло, пташки й не співали. Згадуєш приказку про гарну господиню та собаку. І всі ті твої плани тобі, як осиковий кіл — вампіру.
Tags: дибр
Subscribe

 • Україні потрібен Месія

  Локальні позитивні й негативні моменти були як за керівництва Ющенка, так і тепер при Януковочі. Але за обох президентів країна загалом швидко…

 • Опозиція — це я

  Останнім часом інформаційний простір сповнюється месиджами "в країні відсутня опозиція". Подаються різні аргументи цього твердження. То опозиція…

 • FriendsTimes

  FriendsTimes, стрічка LJ-записів за мотивами діяльності ваших друзів — дійсно цікава штука! Раджу.

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments