Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Нові млинці "5"

Минулі вихідні відзначилися "другими серіями" нових та оновлених проектів на "5 каналі". Мова йде про ток-шоу "5 копійок" та "Майдан", перші випуски яких (від 6 та 7 травня, відповідно) отримали чимало дорікань. Що ж було цими вихідними?

Як це не дивно, але автори програм дослухалися, або самі побачили недоліки, та усунули багато попередніх проблем, хоча так і не дійшли невловимої ідеальності. Моя думка може бути дуже суб'єктивною і пов'язаною лише з власним настроєм, адже перші випуски нових ток-шоу я не зміг додивитися до кінця. Отже, починаймо.

13 травня нова студія "5 копійок" з'явилася у всій красі. Не дивлячись на кольорову схожість з мобільним брендом "Білайн", кольорове оформлення студії виглядає дуже гармонійно і привабливо, воно налаштовує глядачів (у моєму обличчі) на іронічний лад. Дизайн головної сцени також не викликає жодних зауважень, хоча мені й досі залишається незрозумілим призначенні терезів. На мою думку, вони мали б відображати кількість "перебивань" одним гостем іншого, але гості кидають копійки безсистемно. Іншим недоліком є розташування глядачів та "громадських експертів". Вони змішуються один з одним, експерти так само безсистемно мандрують студією, а плакати глядачів, які мали б бути родзинкою оновленої передачі, залишаються незрозумілими для телеглядачів. "Що ж тоді було виправлено?", — спитаєте ви. А виправлена була побудова програми. Тепер всі 3 раунди передачі пов'язані більш органічно, експерти не ображають гостей, а ставлять питання по суті. Крім того, склад експертів було змінено і, здається, буде змінюватися постійно. Саме на це дорікали в статті на "Телекритиці".
"5 копійок" насправді вибудовуються в іронічне ток-шоу, в якому можливо все, і сенс якого полягає у відпочинку від серйозних політичних баталій. Гадаю, що це єдине ток-шоу на українському ТБ-просторі, в якому можливі справжні бійки між учасниками.
Резюме: додивився до кінця.
Оцінка:

"Майдан" від 14 травня, також був цікавішим за першу спробу. Хоча й тут було чимало "проколів", але ідейна сутність передачі була окреслена більш чітко. Глядачі у студії дійсно є повноправними і, майже, головними учасниками програми, чого і прагне Яневський. Але ця ж обставина стає наріжним каменем, бо глядачі зовсім не підготовлені до участі в ток-шоу. Родзинка програми — вони дійсно кажуть те, що думають, що хочуть сказати і що їх хвилює. Але те ЯК вони це роблять створює не дуже гарну картинку та залишає неприємні враження. Тобто, наразі передача може бути цікава лише тим, хто "вміє прощати" ;). До тієї атмосфери зацікавленості та пишномовності, що панує у студії "Свободи слова", "Майдану" ще далеко.
Іншим недоліком є непомітна участь іноземних гостей, як з боку ведучого, так і з боку глядачів.
На разі я б поставив цю передачу на рівень з "Толокою" на "Першому". Програма становить глибинну цікавість, але поки далека від зацікавлень широкої аудиторії.
Резюме: є що виправляти.
Оцінка:

P.S. Щоб не створювати інший запис, поділюся іншим спостереженням від програм "5". Останнім часом все більше і більше стає помітною належність каналу до окремої політичної сили. Ведучі різних програм частіше дозволяють собі перебивати регіоналів, бютівців та спушників, ніж нашоукраїнців. Ще помітнішим це стає під час обговорення не зручних, для НУшніків, питань.
Tags: ЗМІ, враження, спостереження
Subscribe

 • Коробки з Vista

  Стало відомо як будуть виглядати коробки з різними версіями Windows Vista та Microsoft Office 2007. Натиснувши на зображення можна…

 • Графік скачувань Firefox

  Згідно з цим графіком, який показує кількість скачувань Firefox, нову версію за перші 2 дні від релізу, скачало близько 4 млн. осіб. Для…

 • Firefox 2

  Кілька хвилин тому відбувся офіційний реліз Firefox 2. Новий браузер від Mozilla більш стабільний, швидший і безпечніший за попередню версію…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments