Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Космічна Chilly

Ось вже декілька днів поспіль я маю задоволення слухати останній альбом Каті Chilly "Я — молодая". Вихід альбому я чекав багато місяців, з того моменту як вперше побачив кліп "Півні". Очікування підсилилося після цього запису hector_von_kyiv.

І всі ці дні, що я слухаю платівку, я не міг підібрати необхідних слів, що характеризували б цей альбом. Вчора ці слова з'явилися!
"Я — молодая" — це гіпнотичний альбом! Слухаючи цю платівку, повністю занурюєшся в атмосферу стародавніх часів. Це як космічний корабель з кімнатою, яка може створювати різне навколишнє середовище. Хочеш — і це будуть поля та луки, в іншу мить ти побачиш перед собою спокійну кімнату, де мати співає колискову, і так 13 різних відчуттів, уяв, вражень.

Але з голови не виходить надмірна наелектрезованість Катіного голосу. А всі мелодії здаються компіляціями одних й тих самих семплів.
Мені найбільше сподобалися "Син", "Півні" та "Понад хмарами", в яких голос та мелодія не плутаються одне з одним, а гармонійно доповнюють.

Неоднозначне ставлення викликає все частіше використання народних пісень сучасними українськими виконавцями. З одного боку з'являються думки, що сучасні поети не можуть написати нічого вдалого. А з іншого — ці пісні залишаються актуальними і донині, тож можуть бути містком єднання сучасної молоді з їх предками.

Не надто вразило мене оформлення альбому. Обриси України на помітці "Для розповсюдження на тер.України" не відповідають реальним. Вкладка до альбому містить багато помилок (слова розташовані в іншому порядку). На самій платівці взагалі немає графічного оформлення, звичайна срібляста поверхня диску з лейбами...
Втім, альбом варто послухати, бо він класний ;)

Tags: враження, музика, рекомендації
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments