Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Мій досвід Google Notebook

Потроху долучаюся до "модного та прекрасного", а саме до Google Notebook. За час користування назбиралося чимало речей, які дуже сильно псують враження та закликають забути про "Нотатник" до кращих часів.

* для занотовування "чогось" необхідно зробити щонайменше два кліки, а не один, як про те каже Google. 1-й — відкрити віконце Google Notebook, 2-й — натиснути Note this (Add note).
* при повільному зв’язку ця штукенція взагалі відмовляється працювати. Вона довго-довго відкривається, але так і залишається цнотливо білою, не сповіщаючи про помилку жодним малюсіньким повідомленням.
* при помилці у відкритті, яке трапляється не тільки при поганому з’єднанні, у Нотатнику автоматично створюється новий розділ "My Notebook". У мене доходило до 3-х таких розділів.
* нові нотатки додаються у кінець основного розділу. Для переміщення їх по секціях чи розділах необхідно відкривати сайт Нотатника.
* на сайті Нотатника додавання нових записів також пов’язане з деякими проблемами. Наприклад, неможливо зберегти нотатку без використання миші.

Таким чином швидке занотовування у мене відбувається наступним чином:
1. Спроба відкрити маленьке віконце.
2. Спроба занотувати.
Спробі невдалі.
3. Відкрити сайт Нотатника.
4. Перейти на сайт, з якого буду робити нотатку.
5. Скопіювати текст.
6. Повернутись на сайт Нотатника.
7. Створити нову нотатку.

7 замість 1 — непогано, га?

Tags: google, веб, враження
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments