Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Мій досвід Google Notebook

Потроху долучаюся до "модного та прекрасного", а саме до Google Notebook. За час користування назбиралося чимало речей, які дуже сильно псують враження та закликають забути про "Нотатник" до кращих часів.

* для занотовування "чогось" необхідно зробити щонайменше два кліки, а не один, як про те каже Google. 1-й — відкрити віконце Google Notebook, 2-й — натиснути Note this (Add note).
* при повільному зв’язку ця штукенція взагалі відмовляється працювати. Вона довго-довго відкривається, але так і залишається цнотливо білою, не сповіщаючи про помилку жодним малюсіньким повідомленням.
* при помилці у відкритті, яке трапляється не тільки при поганому з’єднанні, у Нотатнику автоматично створюється новий розділ "My Notebook". У мене доходило до 3-х таких розділів.
* нові нотатки додаються у кінець основного розділу. Для переміщення їх по секціях чи розділах необхідно відкривати сайт Нотатника.
* на сайті Нотатника додавання нових записів також пов’язане з деякими проблемами. Наприклад, неможливо зберегти нотатку без використання миші.

Таким чином швидке занотовування у мене відбувається наступним чином:
1. Спроба відкрити маленьке віконце.
2. Спроба занотувати.
Спробі невдалі.
3. Відкрити сайт Нотатника.
4. Перейти на сайт, з якого буду робити нотатку.
5. Скопіювати текст.
6. Повернутись на сайт Нотатника.
7. Створити нову нотатку.

7 замість 1 — непогано, га?

Tags: google, веб, враження
Subscribe

 • Матвій Ганапольський про Україну

  Матвій Ганапольський як журналіст мені подобається ще з початку 90-х, коли дивився його "Бомонд" на ОРТ. Вже у дорослому віці отримував задоволення,…

 • У моїй квартирі більше немає Інтеру

  Я практично не дивлюся ТБ. Хіба що Євроспорт та закордонні науково-пізнавальні канали. Але на всіх телевізорах у квартирі був Інтер, який регулярно…

 • Бойкот Інтеру!

  Інтер переходить від кращих традицій ОРТ до кращих традицій РТР. Вважаю, що кожен українець, який себе поважає, має викреслити "Інтер" зі списку…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments