Di Daio
didaio

У півфіналі ЧЄ U-21

Молодіжна збірна України вийшла у півфінал Чемпіонату Європи з футболу!!!
Голи забили Руслан Фомін на 31 хвилині, на 43, після голу Каленберга, датчани відігралися, а на 84 Артем Мілевський забив вирішальний м’яч!
Гра була дуже напруженою, небезпечною. Датчани грали у свій звичний футбол, тобто били не по м’ячу, а по футболістах. Один з гравців збірної Данії навіть бігав з синцем під оком, чим нагадував боксера або хокеїста, але ж ніяк не футболіста. Це було небезпечно ще й тому, що деякі гравці молодіжки будуть грати за головну збірну України на Чемпіонаті світу.
Щодо якості футболу, то українці дуже багато дозволяли датчанам у своєму штрафному майданчику, марно витрачали багато моментів у атаці. У той же час Михайличенко вгадав із замінами, бо саме з подачі Олександра Алієва, який щойно з’явився на полі, було забито вирішальний гол.

Ми вийшли з першого місця групи Б, випередивши збірні Нідерландів, Італії і все тієї ж Данії. У півфіналі будемо грати проти збірної Сербії та Чорногорії! Побажаємо успіхів Олексію Михайличенко і всій українській збірній.

Радує, що імена та прізвища футболістів пишуться в українській транскрипції!
Також наших гравців дуже активно підтримують фани на стадіоні. Багато хто одягнутий у кольори національного прапору, через що трибуни виглядають приблизно так >>!

P.S. Не знаю як буду дивитися Чемпіонат світу, бо нервів не вистачає навіть на поточний турнір. Перший тайм я не зміг подивитися з поважних причин, а другий дивився з напівзаплющеними очима, стиснутими зубами і кулаками... Дивитися як "вбивають" наших хлопців просто неможливо. Я бажав лише одного — побачити рахунок 2:1. Коли ж я його побачив, то зрозумів наскільки помилявся. Тепер я просто не міг всидіти на місці і чекав фінального свистку.
Tags: враження, емоції, спорт