Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Електронні таблиці Google

Те, про що так довго казали більшовики інтернетчики, з’явилося. Сьогодні Google представив альфа-версію Google Spreadsheets для обмеженого кола тестерів. Для того, щоб стати тестером необхідно залишити заявку і чекати на запрошення. Мені довелося чекати всього декілька годин.

Google Spreadsheets — це найзвичайнісінькі електронні таблиці. Але! з мінімалістичним інтерфейсом Google (відео) і розроблені для веб, тобто доступно будь-коли з будь-якого комп’ютера. При розробці цього продукту Google знову зробив наголос на доступі до таблиць декількох користувачів (відео). Ви можете надіслати запрошення для спільного редагування або просто перегляду. Під час спільних дій можливо спілкування у чаті. Крім того, ці дії не потребують від запрошених реєстрації у Google чи Google Spreadsheets! Також є можливість імпортувати таблиці у три формати: CSV, HTML, XLS.

Це ще альфа, тому відсутні деякі вкрай важливі можливості як-то побудова діаграм чи контекстне меню. Але я не помітив жодних проблем, глюків. Сервіс працює швидко і надійно.Багацько скриншотів.
Tags: google, враження, корисне, рекомендації
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments