Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Заповажав Горбуліна

Після сьогоднішнього брифінгу в Секретаріаті за участю Горбуліна став його ще більше поважати.

«

Якби не було Феодосії, варто було б її придумати, бо вони показали недоліки з боку влади. Якщо давати політичну оцінку цім подіям, то це - добре спланована, підготовлена і непогано реалізована акція, можливо, і спецпроект.
Позиції люмпен-леді, яка очолює прогресивних соціалістів, не викликають сумнівів. Вона свій потенціал ненависті вже використала, і тому поїхала до Москви, а комуністи цікаво себе поводять, бо хочуть знову повернутися. Потім до акторів додалася і Партія регіонів, і почали висаджуватись десанти в Криму. Партія регіонів була в глибокому резерві, але коли вони приїхали, це стало апофеозом.
Немає здорової оцінки, бо Кушнарьов поводився, як Робесп’єр. Коли від бідних офіцерів, які живуть  на маленьку зарплатню, вимагав відкривати контейнери. Мені дуже б хотілося, щоб він згадав, чим закінчив Робесп’єр. Коли Дантона вели на гільйотину, Робесп’єр був у вікні, і, побачивши очі Дантона, він  від вікна відштовхнувся. Але Дантон встиг сказати губами: "Тебе те ж саме очікує". Тому, Євгене Петровичу,  подумай. Не треба провокувати події, результати яких ти не можеш сьогодні прогнозувати.

В.о. секретаря Ради нацбезпеки Володимир Горбулін

»

«

Це мій особистий погляд, якщо людина постійно приїжджає в країну - і я зараз не кажу про його участь в тих акціях, які були в Феодосії, але вони були - і робить все, щоб образити цю країну, то потрібно мати честь та гідність, щоб врешті решт прийняти рішення, для чого ця людина приїжджає в країну.
Нехай би він їхав в Єкатеринбург, коли там була та ситуація з солдатами, які стали імпотентами, і там би розбирався в ситуації.

В.о. секретаря Ради нацбезпеки Володимир Горбулін

»

Tags: Україна, враження, політика, цитати
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments