Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Заповажав Горбуліна

Після сьогоднішнього брифінгу в Секретаріаті за участю Горбуліна став його ще більше поважати.

«

Якби не було Феодосії, варто було б її придумати, бо вони показали недоліки з боку влади. Якщо давати політичну оцінку цім подіям, то це - добре спланована, підготовлена і непогано реалізована акція, можливо, і спецпроект.
Позиції люмпен-леді, яка очолює прогресивних соціалістів, не викликають сумнівів. Вона свій потенціал ненависті вже використала, і тому поїхала до Москви, а комуністи цікаво себе поводять, бо хочуть знову повернутися. Потім до акторів додалася і Партія регіонів, і почали висаджуватись десанти в Криму. Партія регіонів була в глибокому резерві, але коли вони приїхали, це стало апофеозом.
Немає здорової оцінки, бо Кушнарьов поводився, як Робесп’єр. Коли від бідних офіцерів, які живуть  на маленьку зарплатню, вимагав відкривати контейнери. Мені дуже б хотілося, щоб він згадав, чим закінчив Робесп’єр. Коли Дантона вели на гільйотину, Робесп’єр був у вікні, і, побачивши очі Дантона, він  від вікна відштовхнувся. Але Дантон встиг сказати губами: "Тебе те ж саме очікує". Тому, Євгене Петровичу,  подумай. Не треба провокувати події, результати яких ти не можеш сьогодні прогнозувати.

В.о. секретаря Ради нацбезпеки Володимир Горбулін

»

«

Це мій особистий погляд, якщо людина постійно приїжджає в країну - і я зараз не кажу про його участь в тих акціях, які були в Феодосії, але вони були - і робить все, щоб образити цю країну, то потрібно мати честь та гідність, щоб врешті решт прийняти рішення, для чого ця людина приїжджає в країну.
Нехай би він їхав в Єкатеринбург, коли там була та ситуація з солдатами, які стали імпотентами, і там би розбирався в ситуації.

В.о. секретаря Ради нацбезпеки Володимир Горбулін

»

Tags: Україна, враження, політика, цитати
Subscribe

 • Україні потрібен Месія

  Локальні позитивні й негативні моменти були як за керівництва Ющенка, так і тепер при Януковочі. Але за обох президентів країна загалом швидко…

 • Опозиція — це я

  Останнім часом інформаційний простір сповнюється месиджами "в країні відсутня опозиція". Подаються різні аргументи цього твердження. То опозиція…

 • Зізнання, або діалог із собою

  Невідомо що простіше - порозумітися із собою чи знайти "рідну душу". Особисто для мене пізнати самого себе, власні уподобання без нашарування…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments