Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Трикутник Україна - ЄС - Росія

Напередодні самміту Великої Вісімки у Росії, Українська служба Бі-Бі-Сі друкує матеріали присвячені цьому заходу. Під прицілом журналістів майбутнє відносин між країнами G8, Україною та ЄС.

«

Фінський прем’єр-міністр Марті Ванханен, країна якого перебрала головування в Європейському Союзі, висловив сподівання на те, що переговори розпочнуться після призначеного на листопад самміту ЄС-Росія.

Українська служба Бі-Бі-Сі

»

«

Україна - це зовсім інша справа. Її економічний розвиток набагато поступається Росії. Я б не хотів поєднувати ці дві країни. Росія не намагається отримати членство в ЄС, а цього домагається Україна. Росія постачає майже 30 відсотків нафти до ЄС, 25 відсотків газу. Росія є одним з наших найважливіших партнерів, і саме тому нам необхідно збудувати ці тісні зв’язки. Україна для нас є звичайним партнером, у нас немає цих життєво-необхідним зв’язків з Україною.

Еско Антола, професор європейських студій університету Турку

»

«

Українці чи грузини чи інші сусіди Росії мають уважно стежити за саммітом у Петербурзі! Бо, знаєте, російські дії у наступні кілька місяців можливо будуть залежати від того, що відбудеться на самміті вісімки. Якщо Путін відчує, що його дії не наштовхнуться на рішучу критику чи тиск з боку західних лідерів в питанні, скажімо, спроби анексувати частину території Грузії, то він, можливо, вирішить це робити. Якщо Путін відчує, що не буде серйозних наслідків для нього якщо він знову припинить постачання газу Україні, чи якщо він вирішить радикально підвищити ціну на газ для українців, то він, можливо, знову спробує зробити це. Але якщо він відчує, що реакція Заходу буде рішучою, тоді йому менше хотітиметься зробити такі кроки.

Джексон Діл, провідний коментатор газети Washington Post

»

Tags: ЄС, Росія, Україна, політика, цікаве
Subscribe

 • Янукович з кульками

  Мене просто розірвало! Веселого дня!

 • Матвій Ганапольський про Україну

  Матвій Ганапольський як журналіст мені подобається ще з початку 90-х, коли дивився його "Бомонд" на ОРТ. Вже у дорослому віці отримував задоволення,…

 • Хохол русскому — не брат

  Знизу: Программа компании Газпром. Информационный партнер: Первый канал. Така соціальна реклама з'явилася напередодні вночі в Москві.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments