Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Обрання спікера

Олександр Мороз — новий спікер Верховної Ради України. За — 238 голосів (загальна кількість депутатів у фракціях ПР+СПУ+КПУ = 240).

Єдина цікава новина, що з’явилася за останню годину. Партія регіонів ще не визначилася за кого буду голосувати. Про це повідомили Чорновіл та Кушнарьов. Кушнарьов сказав: "Перед голосуванням ми зберемося на засідання фракції, де і буде визначено за кого ми голосуємо, враховуючи умови, що склалися".

Розпочалася трансляція.
Засуха як дівчинка підбігла до Януковича, схилила голову, поправила спідничку і уважно слухала. Азаров чекав поки Янукович закінчить. Всі вони стояли поруч із Ахметовим, який спілкувався з Колесниковим. Відкриття затягнулося, бо чекають на БЮТ та НУ, більша частина з яких відсутні. Але Безсмертний та Порошенко в залі.
Цушко сидить на місці Вінського.
Симоненко підійшов до Клюєва та Колесникова. Клюєв зверхньо щось пояснює Симоненку.
Мороз підійшов до ПР і вітається з депутатами.

Шага знову нагадує про зразок бюлетеню. Голосування за затвердження зразка. ЗА 234. ПР — 186 (всі), СПУ — 27, КПУ 21 (всі).

Все. Депутати переходять до голосування. Голосування закінчується о 22:10. Тоді і зустрінемося ;). На "5 каналі" розширена програма "Час", яка буде тривати до останнього. Плануються включення з ВР з багатьма депутатами.

Шкіль: "Не було що казати. Не було що коментувати. Використовуючи Мороза як інструмент, "Партія регіонів" буде руйнувати помаранчеву коаліцію. Я не знаю що спонукало, які були мотиви Мороза. Де-юре Коаліція існує, де-факто побачимо. Бо щоб висунути прем’єра треба створити нову Коаліцію, тоді подивимося. У випадку, коли ПР бере владу в Україні, "кучмізм" буде легкою, приємною згадкою. Песимістичний сценарій завжди існує, але існує і оптимістичний сценарій. Ситуація не є незворотною. Після голосування буде видно чи існує демократична коаліція чи ні".

Кушнарьов впевнений, що проголосують за нову Коаліцію, за об’єднання країни.

Шибко: "Зараз ми вирішуємо питання про голову ВР, а потім вже будемо вирішувати з Коаліцією. Сьогоднішні проблеми — проблеми між особистостями. А СПУ залишається єдиною".

Останні новини від "5"!
"ПР", "СПУ", "КПУ", частина депутатів від БЮТ та НУ голосували за Мороза. За попередньою інформацію за нього проголосувало близько 234 депутатів.
На виході з кабінок для голосування стояли Клюєв та Джарта і перевіряли як депутати від ПР заповнили бюлетені. Тільки після цього депутат міг опустити бюлетень до урни.
Більшість депутатів від БЮТ та НУ вже поїхали з Ради.
Прогнозують, що нова Коаліція у складі "ПР"-"СПУ"-"КПУ" буде створена завтра вранці (підписано всі документи) і буде висунуто кандидатуру Азарова на пост прем’єра.
Результати голосування стануть відомі о 23:10.

Турчинов: "Я можу впевнено стверджувати, що наша фракція не брала участь у голосуванні. Про це нам повідомив голова лічильної комісії, який є членом нашої фракції. Також мені відомо, що за Азарова проголосувало 0 осіб. Хоча може він один за себе і проголосував. Це приклад для інших, що треба вчити українську мову. Бо навіть якщо тебе висуває найбільша фракція, але ти не знаєш мови, тебе не оберуть. Я не виключаю, що сьогодні буде обрано спікером Мороза Олександра Олександровича. Але нам сьогодні не було заявлено про створення Коаліції і мені буде дуже цікаво подивитися, хто з депутатів підпишеться під Коаліцією з Партією регіонів. Ми сьогодні вночі або завтра вранці зберемо засідання фракції, на якому вирішимо наші подальші дії. Нашій політичній силі не звикати до опозиційної діяльності і боротися проти влади, хто б з нею не стояв, чи то Кучма, чи то Янукович, чи будь-хто інший. Якщо мова буде йтися про порушення національних інтересів, то ми будемо діяти рішуче і адекватно.

Комусь з депутатів стало зле!!
Народний депутат лежить на підлозі без руху, навколо нього купа людей.

Азаров подарував квіти Морозу!

Голова лічильної комісії:
Протокол №2 засідання лічкомісії від 6.07.06 Слухали про підсумок таємного голосування про вибори.
На підставі результатів голосування лічкомісія встановила.
Всього дептутатів: 449
Зареєструвалося для голосування: 238
Отримало бюлетенів: 238
Недійсних бюлетенів: 0
Мороз Олександр Олександрович отримав 238 голосів.
Рудьковський подарував квіти. Семенюк теж. Мороз весь у квітах, ПР-СПУ аплодують. Комуністів не видно.
Азаров — 0. ПР-СПУ аплодують. Азаров теж. Скандують "А-ЗА-РОВ".
Таким чином до ст., частини, лічкомісія вирішила обраним головою ВРУ Мороза Олександра Олександровича. Але в лічильну комісію поступила скарга від депутата Шевчука.
"Доводжу до Вашого відому, що мною виявлено факт порушення таємного голосування, замість мене бюлетень видано іншому депутату, який поставив підпис навпроти мого прізвища. Таким чином виявлено спробу фальсифікації результатів голосування з боку ПР.
Голова лічкомісії: "Ця помилка дійсна мала місце. Виявлено це було самою лічильною комісією. З’ясувалося, що Шанцев поставив підпис ні у своїй графі. Після того Стоян, який відповідав за цей лист, виправив помилку, зробив позначку, всі інші члени лічкомісії підписалися"
Шевчук вийшов. Сказав, що це саме він помітив помилку. Повідомив про порушення процедури таємного голосування і з цього приводу збирається повідомити міжнародну парламентську спільноту, як член парламентської асамблеї Ради Європи.

Мороза запросили за стол президії. Тимчасова президія склала свої повноваження. Бокий подарував букет Морозу.
Мороз стоячи каже, що так мало статися. Відчуває свої зобов’язання перед всіма. І це дозволяє йому говорити все, що він думає. "Провівши близько 200 зустрічей з виборцями по всіх регіонах україни, я скрізь говорив про те, що ми повинні зняти ту напругу, яка виникла штучно. Щоб не було розколу України, який зараз спостерігається. Я цілком впевнений, що ми це владнаємо. В парламенті не може бути переможців чи переможених. Можуть бути опоненти. Я сподіваюся, що дуже швидко ті, хто видає з себе якихось некоректних реплик, вони зрозуміють, що не гоже так робити. Зараз пізній час, до речі ніч на Івана Купала, я хотів би щоби ми завтра в ранці зібрали погоджувальну раду, визначилися як будемо керуватися далі. Нарешті, як голова українського парламенту, парламента держави яка одна з найбільших у світі і у Європі, я хотів би щоб ми демонстрували для суспільства і міжн.товариства працю, так як належить такому органу. І я хотів би щоб ми на цьому закінчили. І я хотів би щоб ми навчилися слухати один-одного. На цьому засідання оголошується закритим. Завтра засідання о 10 годині ранку".

Прес-конференція Мороза
Я думаю, що об’єднати парламент можна тільки законодавчою діяльністю. Перед створенням КМУ треба затвердити закон про цей орган влади.
Пока нєт заявлєній ні от одной фракции о том, что она виходіт із Коаліциі. Я полаґаю, что надо будєт іскать соґласія мєжду двумя частямі парламєнту.
Ми ще не обговорювали ні з Регіонами, ні з ким кадрові питання. У нас було тільки кілька зустрічів з активістами Регіонів. У мене було два варіанти: або я буду висувати свою кандидатуру зберігши єдність у фракції і партії, або я буду йти на поводу тих руйнівників, які намагалися заподіяти свої сценарії".
Критикує велику кількість комітетів.
Завтра буде засідання політради нашої партії, яка визначиться з можливістю або неможливістю створення Коаліції з ПР. За складом, за програмними цілями, за ідеологією, ПР, СПУ, БЮТ, НУ відрізняються дуже мало. А крім того, у мене на столі лежить угода, яка називається так само "Коаліція демократичних сил", яка парафована ПР та НУ, і яка відрізняється не більше ніж на 5% від підписаної угоди між трьома силами.
Я залишаюся з почуттям поваги до ЮВТ, вона вела свою лінію послідовно, як і я. Відповідь на посаду прем’єра буде дана не пізніше вівторка. Я можу казати, що при обранні на посаду спікера Петра Олексійовича, ЮВТ була уготована не краща доля, ніж за її попереднього призначення на посаду прем’єра.
Tags: Україна, політика, спостереження
Subscribe

 • Матвій Ганапольський про Україну

  Матвій Ганапольський як журналіст мені подобається ще з початку 90-х, коли дивився його "Бомонд" на ОРТ. Вже у дорослому віці отримував задоволення,…

 • У моїй квартирі більше немає Інтеру

  Я практично не дивлюся ТБ. Хіба що Євроспорт та закордонні науково-пізнавальні канали. Але на всіх телевізорах у квартирі був Інтер, який регулярно…

 • Бойкот Інтеру!

  Інтер переходить від кращих традицій ОРТ до кращих традицій РТР. Вважаю, що кожен українець, який себе поважає, має викреслити "Інтер" зі списку…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 11 comments

 • Матвій Ганапольський про Україну

  Матвій Ганапольський як журналіст мені подобається ще з початку 90-х, коли дивився його "Бомонд" на ОРТ. Вже у дорослому віці отримував задоволення,…

 • У моїй квартирі більше немає Інтеру

  Я практично не дивлюся ТБ. Хіба що Євроспорт та закордонні науково-пізнавальні канали. Але на всіх телевізорах у квартирі був Інтер, який регулярно…

 • Бойкот Інтеру!

  Інтер переходить від кращих традицій ОРТ до кращих традицій РТР. Вважаю, що кожен українець, який себе поважає, має викреслити "Інтер" зі списку…