Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Політична гра тільки починається

Те, що було фарсом 5 липня, 6 числа обернулося для мене персональною трагедією. Я не хочу жити в країні, де комуністи при владі. Це «чисті» емоції, які виникають не зважаючи на формальну відсутність новоствореної Коаліції. Після 6 липня я волів займатися чим завгодно, лише б нічого не аналізувати і не думати про політику. Бо це призводило до відчаю. І ось сьогодні, під час перегляду фінального матчу Кубку світу з футболу, у голові з’явився своєрідний каркас для думок, які повернули мені спокій.

Цей каркас являє собою два тезиси:
 1. «Помаранчеві» виявили повну неспроможність втілювати у життя і боронити ідеї Майдану.
 2. У політиці нема переможців і переможених.
І далі на нього почали «нарощуватися» думки.
 1. Ані управління країною «помаранчевими», ані «блакитними», у чистому вигляді, мені не подобалося. «Помаранчеві» провадили ті ж самі принципи «кучмізму», що й «блакитні», але при цьому не спромоглися збудувати ефективної владної вертикалі. Ця думка сформувалася у такий вислів: «Демократію кучмізмом не побудуєш».
  Що залишається у такій ситуації? Це спробувати змішати дві сили і подивитися, що з того вийде. Інших варіантів я не бачу.
 2. Віктор Ющенко, здавалося б, переміг на виборах Президента. Віктор Янукович, здавалося б, програв. Через півтора роки Віктор Ющенко, здавалося б програв, а Віктор Янукович, здавалося б, переміг. Чому здавалося б? Бо після перемоги 2004 року рейтинг Ющенка, як і його популярність, стрімко впали. А після перемоги 2006, з великою ймовірністю, впаде рейтинг Януковича/«Партії регіонів».
Ці «думи» були б більш приємними, якщо б у майбутній Коаліції були відсутні соціалісти з комуністами. Але їх присутність можна списати на «шкідливі викиди виробництва».

Тепер цікаво буде подивитися на співпрацю Ющенка і прем’єра від «регіонів». У цьому ключі раджу почитати інтерв’ю з таким собі Тарасом Березовцем.

P.S. Спочатку хотів обмежити цей запис рівнем «Тільки для друзів». Потім вирішив все ж таки зробити його публічним, з метою почути думки про вищевикладене. Будь ласка.
Tags: Україна, міркування, політика, прогноз
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 36 comments