Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Mail.ru @ AJAX

Найбільший поштовий сервіс російського інтернету Mail.Ru розпочав бета-тестування нового інтерфейсу своєї служби, створеного на популярній нині технології AJAX. Для того, щоб скористатися новим інтерфейсом достатньо зайти за адресою http://pro.mail.ru.
На разі до роботи сервісу багато технічних нарікань, але він викликає більше добрих сподівань, ніж аналогічний від "Яндекс.Почта".

Інтерфейс являє собою копію звичних поштових програм. Ліворуч розташовано перелік папок, праворуч перелік листів та зміст обраного листа. Завантаження інтерфейсу триває дещо задовго (близько пів-хвилини), але потім здійснення якихось дій займає стільки ж часу, скільки і в GMail.
Відсутня популярна нині можливість призначати "теґи" (мітки) листам. Можливості створювати нові папки я теж не знайшов. За посиланням "Налаштування" та "Допомога" відкриваються сторінки старого інтерфейсу. Тобто змінити щось у новому інтерфейсі не можливо.
Розмір поштової скриньки залишився незмінним, користувачам надається 25,5 Мегабайт. Система антиспаму також залишилася старою (від Каспєрскоґо). Але є надія, що після закінчення тестування у цих напрямках можуть статися позитивні зміни.
Сервіс не дружить з українською мовою. Після відправлення листів, що містять українські літери, ці літери просто зникають і отримувач їх не бачить.

На першій сторінці стверджується, що інтерфейс працює лише з браузерами Firefox 1.5 та Internet Explorer 6. Втім скористатися всіма можливостями нової пошти з браузером FF 1.5 не вдалося. Неможливо змінити пріоритет отриманих листів, надіслати нового чи відповісти на старий лист. Також не працює пошук. А ось з браузером IE 7 Beta 3 не виникло жодних проблем. Всі функції працюють належним чином.

У перші години після запуску я стикнувся з неможливістю зайти до скриньки (без жодних повідомлень), потім з неможливістю відкрити листа, після чого мене викинуло на вхідну сторінку з таким повідомленням: "Ошибка. Уважаемый пользователь! Вы вводите правильный пароль к почтовому ящику".
Tags: веб, враження
Subscribe

 • Україні потрібен Месія

  Локальні позитивні й негативні моменти були як за керівництва Ющенка, так і тепер при Януковочі. Але за обох президентів країна загалом швидко…

 • Ляпання по клавіатурі

  Є люди, які виконуючи свої професійні обов'язки одночасно дають вихід агресії. Мені такі професії здаються привабливішими. Різного роду спортсмени:…

 • Потреба оцінювання моральності творів

  Я підтримую діяльність комісії з моралі й лист кардинала Любомира Гузара до Януковича на захист НЕК. Можна казати про недоліки в роботі НЕК, але…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments