Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Наш Юра?

Під доволі непримітним заголовком (як для сучасних УАінтернет-ЗМІ) "Луценко може очолити нову партію" ховалася можлива "бомба".

«

Юрій Луценко, готується очолити нову партію. Це буде очищена від корупції партія. Таким чином Ющенко та його нинішнє оточення хочуть позбутися впливу ”любих друзів” — Порошенка, Третьякова та інших, які були вхожі до президента на першому етапі після помаранчевої революції. Серед можливих фінансистів нового проекту називають Індустріальний союз Донбасу на чолі з Сергієм Тарутою. Ця партія оголосить про підтримку президента й критикуватиме всіх інших.

Тарас Березовець

»

Слід зауважити, що такий собі Тарас Березовець вже встиг відзначитися в "Газеті по-українські" доволі "сильною" аналітикою, щодо ролі Ющенка у парламентській кризі.
Tags: Україна, політика
Subscribe

 • Україні потрібен Месія

  Локальні позитивні й негативні моменти були як за керівництва Ющенка, так і тепер при Януковочі. Але за обох президентів країна загалом швидко…

 • Ляпання по клавіатурі

  Є люди, які виконуючи свої професійні обов'язки одночасно дають вихід агресії. Мені такі професії здаються привабливішими. Різного роду спортсмени:…

 • Янукович з кульками

  Мене просто розірвало! Веселого дня!

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments