Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Наш Юра?

Під доволі непримітним заголовком (як для сучасних УАінтернет-ЗМІ) "Луценко може очолити нову партію" ховалася можлива "бомба".

«

Юрій Луценко, готується очолити нову партію. Це буде очищена від корупції партія. Таким чином Ющенко та його нинішнє оточення хочуть позбутися впливу ”любих друзів” — Порошенка, Третьякова та інших, які були вхожі до президента на першому етапі після помаранчевої революції. Серед можливих фінансистів нового проекту називають Індустріальний союз Донбасу на чолі з Сергієм Тарутою. Ця партія оголосить про підтримку президента й критикуватиме всіх інших.

Тарас Березовець

»

Слід зауважити, що такий собі Тарас Березовець вже встиг відзначитися в "Газеті по-українські" доволі "сильною" аналітикою, щодо ролі Ющенка у парламентській кризі.
Tags: Україна, політика
Subscribe

 • Соцмережі

  З часу відкриття бета-тесту майбутніх версій LiveJournal став більше часу тут проводити. Раніше читав лише окремі журнали і майже не зазирав до…

 • FriendsTimes

  FriendsTimes, стрічка LJ-записів за мотивами діяльності ваших друзів — дійсно цікава штука! Раджу.

 • Погляд назад

  Дивитися назад — погана ознака. Це значить що теперішнє не влаштовує, а майбутнє — як мінімум неясне, а то і взагалі лякає. Натомість я хворий на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments