Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Політичні огляди

Політична ситуація в Україні, питання chapeye, міркування molokovoz та власне зацікавлення підштовхнули мене до ведення регулярних оглядів української політики.
Вони будуть складатися з трьох частин: 1 — наведення фактів, 2 — прогноз майбутнього, враховуючи наведені факти, 3 — моя особиста думка, щодо описаних подій. Враховуючи можливий суб’єктивізм (2) та (3) вони будуть приховані під катом. Крім того 3 частина також буде набрана білим кольором, тому прочитати її зможе лише той, хто дійсно цього захоче.
Головна мета оглядів — надання об’єктивної та повної інформації тим, хто не дуже уважно слідкує за політичними подіями та/або перебуває в іншій країні. Я буду вважати огляди успішними, якщо будь-яка людина отримає повну уяву про події в українській політиці прочитавши стрічку оглядів.
Регулярність оглядів залежить від розвитку подій в українській політиці. Це можуть бути щоденні випуски, а може бути один раз на тиждень. У будь-якому разі я буду намагатися приділити увагу всім важливим подіям, що сталися за цей час. Огляди будуть з’являтися не раніше 21 години, коли вже відбудуться всі події і більш-менш відомі позиції всіх діючих осіб.
Вже є перший огляд, з якого можна скласти приблизну уяву про наступні. Він вийшов дещо задовгим, але лише через те, що він перший, наступні будуть коротшими. У подальшому також збільшиться кількість посилань на першоджерела. Я з радістю сприйму всі пропозиції та зауваження, щодо цього "проекту".

Публікуватися огляди будуть у спільноті ua_polityka. Також доступна RSS-трансляція саме цих оглядів, а не всіх записів з ua_polityka.
Tags: lj, політика
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments