Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Мир через війну

Дніпропетровськ став ще однією ланкою у світовому ланцюжку проізраїльских мітингів. Москва, Київ і ще багато міст по всьому світу.

Мітинг за мир в Ізраїлі перетворився на агітацію за ізраїльську армію. Від мирних плакатів, які не рясніли різнобарв’ям, глухо відбивалися радикальні лозунги про знищення тероризму. "Ізраїль хотів миру, але нашу толерантність вороги сприйняли як наше безсилля. Ми більше не збираємося чекати і дивитися як вбивають наших близьких, як беруть у полон наших дітей. Ізраїль дасть рішучу відсіч тероризму і країнам, де йому потурають", — це одна з найтолерантніших (з-поміж інших) цитат, що лунали на мітингу.

На мітингу зібралося близько півтори сотні людей, більшість похилого віку. Відносно багато було і молоді, що навчається за єврейськими програмами. І якщо старше покоління згадувало ІІ Світову і грізно показувало кулак невидимому ворогу, то молодь все більш з іронічними посмішками дивилися на все що відбувається і позували перед журналістами.

За мінімальної кількості міліції (буквально 5 міліціянтів у формі та декілька у штатському) все обійшлося без пригод. Жодних проявів антисемітизму, за винятком перехожих, що розповідали у мобільні телефони: "Слишиш, тут ета, єврєйская рєвалюция пєрєд Опєрним".
Асоціації з "Помаранчевою" революцією з’являлися не лише у перехожих, але й у самих виступаючих: "І хатя ета нє пра нас "Разом нас багато, нас не подолати", но і нємножка про нас".
Tags: Ізраїль, Україна, політика, спостереження
Subscribe

 • Україні потрібен Месія

  Локальні позитивні й негативні моменти були як за керівництва Ющенка, так і тепер при Януковочі. Але за обох президентів країна загалом швидко…

 • Опозиція — це я

  Останнім часом інформаційний простір сповнюється месиджами "в країні відсутня опозиція". Подаються різні аргументи цього твердження. То опозиція…

 • Як протестує Дніпропетровськ

  За 15 хвилин до початку акції протесту проти Податкового кодексу в Дніпропетровську невідомий злочинець вилив зелену фарбу на обличчя одному з…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments