Потім мені на очі потрапив банер з написом "Пам’яти Гонгадзе". Якщо не прискиплюватися, що в грузинській мові нема українського звуку "г", а є "ґ", то "и" у першому слові викликає великі сумніви. Вчора мені повідомили, що це не помилка, а навмисне написання згідно з дореволюційним правописом. «Згідно нього у родовому відмінку пишеться саме "и".Як, приміром, "нема смерти"».
Сьогодні я, знову ж таки випадково, потрапив на великий заклик до "ВСІХ-ВСІХ-ВСІХ" про якнайширше розповсюдження даних про акцію. Серед іншого там зустрічається наступне:
« | Якщо Ви знаєте англійську і уявляєте, як можна достукатись до дирекції Гуглу . Приготуйте заздалегідь текст, який би пояснював, що ми не спамери, що ми розсилаємо мейли виключно по адресах журналістів і видань – по тих мейлах, які призначенні для отримання інформаційних повідомлень. Зробіть скорочений переклад нашого анонсу та прокоментуйте англійською фотографії і всім скопом надішліть це мені. Якщо ящик акції ляже від антиспам-захисту Гуглу, будемо бомбити цим листом техпідтримку Гуглу. | » |
Чому організатори акції не "бомбять" українську владу нагадуваннями про досі нерозкриту справу Чорновола, про Ківалова-Кушнарьова, що сидять у ВР і за наші гроші створюють для нас закони, які самі не виконують?
Як приклад протилежної організації акцій можу навести акції солідарності з Білоруссю, які були обґрунтовані, на них приходило багато учасників і все це відбувалося через громадську ініціативу — з власного бажання кожного з учасників. А не через спам та "бомбування".
Така організація і такий підхід наводять лише на одну думку: організатори цієї та попередньої акцій пам’яті Ґонґадзе воюють з млинами, і паплюжать ім’я Георгія. Мені не хотілося б думати, що вони це роблять ще й для власного піару, але їх дії змушують констатувати і цей факт.
P.S. Як пояснив один з прихильників акції: "Ми хочемо змусити суспільство пригадати про те, про що воно не забуло"... Без коментарів.