Також у Google Calendar з’явилася можливість бачити фази Місяця та святкові логотипи Google. Для цього треба натиснути плюс біля "Other Calendars", перейти до "Browse Calendars" і увімкнути необхідні календарі з розділу "Fun Calendars".
Але працівники Google на цьому не зупинилися і дочекавшись моєї появи оновили кілька інших сервісів.
У Google Reader було повністю змінено інтерфейс та додано кілька функцій. Тепер GR виглядає як стандартна читалка RSS чи поштова програма — ліворуч список потоків, праворуч їх зміст. Додано два типи перегляду, спрощено розповсюдження статей між своїми друзями та інше. Також розробники зробили те, чого я давно чекав — статті позначаються прочитаними по мірі прогортання сторінки. Така функція відсутня в усіх інших, відомих мені, читалках. Але GR й досі не навчився сприймати кирилічні назви теґів та папок, що ускладнює остаточний перехід на нього.
Не менш важливе оновлення зробили розробники Google Talk. Відтепер найкращою програмою для обміну миттєвими повідомленнями можуть користуватися всі користувачі Мережі. Для цього їм потрібно лише зареєструватися на Google (якщо вони й досі цього не зробили). Щоправда, ці користувачі не зможуть зберігати історію своїх розмов. Нагадаю, що раніше користуватися GTalk могли виключно власники поштових скриньок Gmail. Гадаю, що цей крок засвідчив неминуче наближення Gmail до реєстрації без запрошень.
А ще, один з засновників Google, Ларрі Пейдж (Larry Page), який перебував у Googleplex, встиг поспілкуватися телефоном з космічною туристкою Анушею Ансарі (Anousheh Ansari), що на той час перебувала на МКС. Ануша висловила бажання мати кращу їжу, новий душ, розповіла про найбільші враження та подорожі з одного краю станції до іншого Крім всіх своїх інших досягнень, Ануша стала першою людиною, яка вела блоґ з космосу.
Російський переклад новини читайте в унікальному офіційному блозі російського Google.