Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Поиск по блогам. v2

Нещодавно Яндекс оприлюднив масштабну статистику російської блоґосфери, а сьогодні вони представили  нову версію "Поиск по блогам". За словами anton, нова версія — це та статистика наживо. Загалом було значно розширено перелік можливостей найкращої пошукової машини по кириличним блоґам.
Відтепер ви можете подивитися багацько нових рейтингів, серед яких рейтинги згадувань серіалів, виставок та ЗМІ. Дізнаєтеся хто користується найбільшим авторитетом, а хто має найбільшу кількість реальних читачів. Також у новій версії розширено перелік популярних записів та додано тему дня. Крім того, з’явився каталог блоґів, а також перелік зі 100 найпопулярніших російських категорій (теґів).
Всі нові можливості ППБ є унікальними для російського інтернету і значно розширюють способи використання самої системи. Завдячувати за ці зміни слід anton — менеджеру з розробки цього проекту. Впевнений, що саме його обізнаність у блоґосфері дозволила перетворити і без того корисну систему, на неймовірно потужний інструмент — дзеркало кириличної блоґосфери.

Вірю, що з часом і в Україні з’являться інвестори та спеціалісти такого рівня.

Статистична довідка:
Tags: блоґосфера, спостереження, цікаве
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 49 comments