Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Google програє Yahoo

Цей запис, на зразок попереднього, також присвячений історичній події: Google вперше програв конкурентну боротьбу Yahoo! Сьогодні було оголошено про закриття одного з найстаріших сервісів компанії Google Answers.
Причин такого рішення можна знайти багато, але головний висновок — політика Google виявилася менш вдалою, ніж політика конкурента. Головна відмінність між двома сервісами полягала в грошах: Google брав гроші за отримання відповідей і платив тим, хто відповідав, тоді як в Yahoo Answers все базується на безоплатній основі.

З цього приводу один з авторитетних блоґґерів, що освічують події навколо Google, написав дуже гарні слова:

«

Проблема полягає у тому, що люди не бажають сплачувати якимсь експертам за докладну відповідь, їм потрібна простав відповідь людини з вулиці. У людей нема часу на читання книг, газет з великою кількістю сторінок та довгих статей, але вони у захваті від перегляду реаліті-шоу. Вам більше подобається слухати таких же темних людей, як і ви.

Google Operating System

»

Tags: google, веб, цитати, цікаве
Subscribe

 • Соцмережі

  З часу відкриття бета-тесту майбутніх версій LiveJournal став більше часу тут проводити. Раніше читав лише окремі журнали і майже не зазирав до…

 • FriendsTimes

  FriendsTimes, стрічка LJ-записів за мотивами діяльності ваших друзів — дійсно цікава штука! Раджу.

 • Відмова від настирливих сервісів LiveJournal

  Для того, щоб відмовитися від безлічі настирливих рекламних "послуг" LiveJournal, у т.ч. і останньої LJ Times, яка виринає на увесь екран, достатньо…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments