Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

"Партія регіонів" нарощує м’язи

Цей тиждень проходить під знаком важливих подій. Ось вже третій день поспіль трапляється щось таке, що змушує відволіктися від всього іншого і проаналізувати конкретну подію. На цей раз такий привід дала "Партія регіонів", яка сьогодні стала на крок ближче до завітної мрії — звільнення Юрія Луценка з посади міністра внутрішніх справ.

Свої голоси "За" віддали:
186 "регіоналів";
21 комуніст;
18 БЮТівців;
4 позафраційних;
2 "нашоукраїнця";
1 соціаліст.
____________
232 недоторканих

Чим же знакова ця подія?
1. "Регіонали" поставили на місце соціалістів і довели свою здатність обійтися без них при вирішенні важливих питань. Соціалісти другий день поспіль повідомляли про свою неготовність звільнити "свого" міністра, але сьогодні вже казали про готовність зробити такий крок, якщо ця посада знову належатиме їх партії. Але "регіонали" задіяли метод "зеленого пряника" і отримали 18 ключових голосів від "найопозиційнішої опозиції" БЮТ.
Це також знак комуністам, що без їх підтримки ПР також може обійтися.
2. Ще трошки і в руках "регіоналів" будуть зосереджені всі ключові відомства, необхідні для встановлення своїх, непорожнякових, правил у держав: ГПУ, МВС, ФДМ. Не треба бути великим провидцем, щоб зрозуміти, що отримавши цей контроль вони відразу займуться поверненням коштів, затрачених у будівлі під куполом.

Все це дуже і дуже засмучує. Як казав один герой одного фільму: "За дєржаву абідна". Найприкріше те, що я не бачу як цьому протистояти.

Утім, сьогодні був зроблений хоч і важливий, але тільки перший крок. Для остаточного звільнення Луценка "регіоналам" необхідно провести ще одне голосування (після подання кабміну на звільнення Луценка).
Tags: Україна, міркування, політика, спостереження, цікаве
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments