Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Нашоукраїнська демократія

Перші обличчя "Народного союзу "Наша Україна"" щоразу роблять наголос на тому, що це єдина по-справжньому демократична партія в Україні. Особливо часто такі слова лунають тоді, коли НСНУ стикається з проблемами, які свідчать про розкол у партійних рядах. Так було і восени 2005, коли Віктор Ющенко під "прикриттям" тодішнього Прем’єра Юрія Єханурова вперше намагався змінити керівництво партії. Аналогічна ситуація, але вже з іншими головними акторами, склалася і восени 2006 року. Але все це були "ягідки", порівняно з найдемократичнішими зборами Ради НСНУ, що пройшли сьогодні у Пущі-Водиці.
Перед цим рада НСНУ вирішила провести своєрідні "праймеріз" у регіонах. На фінішну пряму вийшло 7 кандидатів: Роман Безсмертний, Петро Порошенко, Юрій Єхануров, Ігор Юхновський, Петро Олійник, Павло Жебрівський та Юрій Павленко. Один з них, за демократичною логікою, і мав би стати головою Ради партії. Але на збори несподівано приїхав почесний голова НСНУ Віктор Ющенко і запропонував кандидатуру Віктора Балоги, якого не було серед "Великої Сімки". З 4 спроби члени Ради обрали головою саме його.
Вже після закінчення зборів Роман Зварич у коментарях журналістам сказав: "Дискусія проходила жваво, демократично, як завжди це у нас буває".

Увага, питання! Кого вони дурять?
Tags: Україна, політика, спостереження
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 18 comments