Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Найкраще гумористичне шоу-2006

Сьогодні з абсолютною впевненістю можна назвати подію, яка може носити назву "Найкраще гумористичне шоу-2006"! Це онлайн-інтерв’ю Президента України Віктора Ющенко.
Відповіді нашого Президента були настільки незвичайними, що виникли різні домисли. Може на питання відповідав не Президент? Може то були Горлум та Смеагол?
Ось вибрані цитати:

Запитання: Як ви ставитеся до ідеі легалізації одностатевих шлюбів в Україні?
Відповідь: Можна я відповім одним словом? Складно. Хоча я не хотів би цим дати якусь іншу оцінку, ніж ту, яку з цього приводу висловлює суспільство і закон.

Запитання: Наскільки Вам заважає чи допомогає працюваті ЗМІ?
Відповідь: По-різному. Хороші ЗМІ допомагають працювати. Я виключно шаную здорову, чесну, правильну позицію ЗМІ з конструктивним, критичним підходом, але погано реагую на всі спекуляції, які виникають через непрозорість нашої журналістики. Я це добре пережив в останній рік і мушу це сказати.

Запитання: Господин Ющенко, кого Вам хочется больше всего отправить в отставку из нынешних министров?
Відповідь: Це дуже приватне питання. Для цього потрібна розмова один на один. Але я ще раз хотів би апелювати до того, що народ повинен бути у відповіді за тих, кого він обирає.

Запитання: Вельмишановний пане Президенте ! Чому українську владу в цілому абсолютно не турбує питання високих цін на нерухомість в Україні? Чи питання забезпечення пересічного громадянина цим самим необхідним благом вже не є питанням національної і соціальної безпеки в нашій державі?
Відповідь: Ціни високі тоді, коли є обмеженість. Обмеженість перш за все на пропозицію. На можливості творити аналогічний товар чи продукт...

Запитання: И НЕ СТЫДНО ИГНОРИРОВАТЬ ВОПРОСЫ О СТРЕЛЬБЕ? ЦЕНЗУРА
Відповідь: Моя родина не має відношення до цієї людини.

Запитання: Ваш погляд на повернення Щербаня, Засухи та інших. Кримінал відверто сміється нам в обличчя...
Відповідь: Я з вами згоден...

Запитання: Коли Ви йшли в президенти то обіцяли створити суспільне телебачення, але його так і не було зроблено. Чому?
Відповідь: Все йде у процесі...

Запитання: Шановний президенте!
Читаючи ваші відповіді виникає таке враження, що за ті негаразди, що відбуваються повинні нести відповідальність усі окрім Вас особисто. Будьте ласкаві, скажіть усім відверто, за що погане ви відчуваєте особисту відповідальнисть і що хотіли б виправити?
Відповідь: Свою особисту відповідальність я несу кожний день. Перед вами персонально і перед державою.

Запитання: Питання від читачів. Виктор Андреевич, как вы относитесь к идее назначить начальником СБУ Юрия Луценко?
Відповідь: Я про це вже думав. Позитивно. У найширшому сенсі. Одне питання тільки - провести через парламент.

Запитання: Шановний пане Президенте!
З моменту приходу до влади Януковича я вирішив емігрувати в Канаду бо сил більше не має терпіти все це. Що Ви мені порадите. Їхати чи може ще почекати?
Відповідь: Я раджу почекати. Ще не вечір. Я розумію, що ви молода людина, повна енергії. Цю енергію можна використати на благо нації разом зі мною.

Запитання: Пане Президент,як ви ставитися до кпинів і анекдотів про вулики та бджоли?
Відповідь: Мені здається, є багато цікавих анекдотів, якщо ми маємо на увазі одні й ті самі анекдоти, далекі від політики. З іншого боку, думаю, що ті люди, які мають можливість час від часу займатися цими захопленнями - це люди, яких я вітаю і поділяю їхні захоплення.

Запитання: Вікторе Андрійовичу, чому Ви не пришли на Майдан в річницю Помаранчової революції?
Відповідь: Тому що, по-перше, не було відповідних рішень, щоб такий день проводити в спосіб мітингу чи зібрання на Майдані. Коли ми провели політичну раду блоку, то було зроблено пропозиції щодо проведення цього дня і там не значився такий спосіб. Я його провів у напруженому політичному графіку з зустрічами, в т.ч. широкими зустрічами з організаторами політичного Майдану 2004 року. Було проведено дипломатичний прийом. Все, як було мені рекомендовано командою помаранчевого блоку в цей день.

Крім "таких" відповідей, ще можна висловити багато нарікань на організацію заходу. Так, "двигун" конференції наданий "Українською правдою"; в ефірі з’являлося багато недописаних стенографістками відповідей. Крім того, підтримку надавали приватні компанії "Версія-Консалтинг", imena.ua, "Мірохост" і "Аванпорт", який з’явився вже після завершення конференції. Цікаво, чи проводився тендер, як розраховувалися з цими компаніями і чи нема у цьому ознак корупційних дій? Гадаю, що "чесні правдоруби" з УП наврядчи напишуть про це.

Дуже, дуже жахливо, прикро, сумно, страшно, що в Секретаріаті Президента працюють люди, які ТАК організовують подібні заходи.

P.S. Сиджу і думаю: "Чи не прибрати зі стола портрет Ющенка". Сьогодні для цього підстав багато як ніколи.
Tags: Україна, міркування, політика, спостереження, хаха, цитати
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 36 comments

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…